08 Temmuz 2018 14:36 | Son Güncelleme: 08 Temmuz 2018 15:05

Yeşilçam oyuncusu Nazif Kündem hayatını kaybetti

Ses sanatçısı ve yazar olan Onur Akay, Yeşilçam oyuncusu Nazif Kündem'in vefat ettiğini duyurdu. Kündem'in cenazesi, bugün öğle namazını müteakip kılınacak.

Yeşilçam oyuncusu Nazif Kündem hayatını kaybetti

Duyurduğu kötü haberler nedeniyle 'Sanat dünyasının felaket tellalı' olarak anılan ses sanatçısı Onur Akay, oyuncu Nazif Kündem'in 64 yaşında hayata gözlerini yumduğunu açıkladı.

Onur Akay, oyuncunun ölüm nedenini ve cenaze bilgilerini de sosyal medya hesabından paylaştı.

DÜN GECE VEFAT ETTİ

1965 yılında 'Hıçkırık' isimli filmde 'Küçük Kenan' karakterine can vererek, Ediz Hun'un küçüklüğünü oynayarak tanınan ve Yeşilçam'a çocuk oyuncu olarak adım atan, ayrıca uzun yıllar Türk sinemasının mutfağında da görev yapan ve setin lokomotifi lakabıyla tanınan oyuncu Nafiz Kündem, dün gece vefat etti.

Kansere 64 yaşında yenik düşen Nazif Kündem'in cenazesi, bugün öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası, Ferahevler Sarıyer Dedeman Camii'nden son yolculuğuna uğurlanacak.

Nazif Kündem kimdir? Neden öldü?Kim Kimdir08 Temmuz 2018 15:04Nazif Kündem kimdir? Neden öldü?Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'ın Yeşilçam oyuncusu Nazif Kündem'in ölüm haberini vermesinin ardından Nazif Kündem kimdir, hangi dizilerde oynadı sorusu merak edildi. Ayrıntılar Ajanshaber.com'da.


Kaynak: Ajanslar

Etiketler: NAZİF KÜNDEM