14 Ekim 2016 14:13 | Son Güncelleme: 14 Ekim 2016 14:51

Bylock soruşturması savcısı Bylock'tan gözaltına alındı

FETÖ soruşturmaları kapsamında yargıda ByLock operasyonu başlatıldı. 189 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı var.

Bylock soruşturması savcısı Bylock'tan gözaltına alındı

Dün 24 kişinin gözaltına alındığı Bylock operasyonunu yürüten savcı, bugün Bylock operasyonu kapsamında gözaltına alındı. Cumhuriyet Savcıları'ndan Fatih S.'nin dün Konya'da yapılan ve 24 kişinin gözaltına alındığı bylock operasyonu yürüttüğü belirtildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen 'FETÖ' soruşturması kapsamında 189 hakim ve savcı hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Hakkında yakalama kararı çıkartılan ve Ereğli Adliyesi'nde görevli hakimler Nurullah M., Nihan Z., Karapınar Adliyesi'nde görevli hakim Ramazan T. ile Konya Adliyesi'nde görevli savcılar Fatih S., Hidayet N. ve Özkan K., Konya'da bugün gözaltına alındı. Gözaltına alınan hakim ve savcıların örgütün 'bylock' adlı haberleşme programını kullandığı ileri sürüldü. Cumhuriyet Savcıları'ndan Fatih S.'nin dün Konya'da yapılan ve 24 kişinin gözaltına alındığı bylock operasyonu yürüttüğü belirtildi.


Kaynak: AjansHaber

Etiketler: BylockFETÖ


  • yukcel akyan - bunları kökünü kazımadıktan sonra bunlar yını ürerler bunlar fetö örgüt adına adalet varmı allah beleların versin

    0 0