14 Ekim 2016 17:18 | Son Güncelleme: 20 Mart 2018 20:08

Yalancı Bahar Final Yaptı! 2. Sezonda neler olacak merak konusu oldu

Kanal 7’nin sevilen arkası yarın dizisi Yalancı Bahar bu akşam yayınlanacak olan 121. Bölümü ile 1. Sezon finali yapacak. İzleyicinin ilgiyle izlediği 2. Sezonun nasıl olacak ve ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

Yalancı Bahar Final Yaptı! 2. Sezonda neler olacak merak konusu oldu

Kanal 7’nin her bölümü büyük bir ilgi ile izlenen arkası yarın dizisi Yalancı Bahar, 14 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan 120. Bölümü ile 1. Sezonun finali yapacak. Başrollerini ünlü Hintli oyuncular Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin paylaştığı ünlü Bollywood dizisi Yalancı Bahar (Madhubala – Ek Ishq Ek Junoon) yayınlandığı ülkelerde izlenme rekoru kırıyor. Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında her gün saat 21.30’da izleyici ile buluşan sevilen dizi Yalancı Bahar final bölümünde RK ve Madu kızları küçük Madubala ile mutludur. Kızlarının isim günü için hazırlıklar yaparlarken, RK, film projesinde ortagı olduğu Lamba tarafından filmi çekmesi için onu sıkıştırılmaktadır. RK, ne olursa olsun o filmi çekmeyecektir. Lamba ve damadının daha önce kendisi hakkında söyledikleri şeylerin bedelini ödetecektir.  Bu nedenle zarar etse de o film olmayacaktır. Son hamle olarak Abay'in yapacağı yeni film projesini de elinden alan RK, Lamba'nın tepkisini iyice üzerine çekmiştir. Lamba tek varlığı oğlu Abay'in yıldız olma şansının elinden alınmasına izin vermyecektir. Geri dönüşü olmayan plan yapar. Sürprizlerin ardı ardına sıralandığı final bölümünde RK ve Madu izleyicilerine hüzünlü dakikalar yaşatacaktırken sevilen dizi, bu akşam yayınlanacak olan 121. Bölümü ile 1. Sezonu bitirecek. Yalancı Bahar büyük final ise, Ekim ayının sonlarına doğru olacak. Sevilen dizinin 2. Sezon bölümlerinin 15 Ekim Cumartesi gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında aynı saate yayınlanmaya devam ediyor. 2. sezonun nasıl olacağı ve konusu merak edilen konuların başında yer alıyor. 

YALANCI BAHAR FİNAL YAPIYOR

Yayınlandığı günden bu yana Türk izleyicisinin gönlüne taht kuran Yalancı Bahar (Mathubala) bu akşam 1. Sezon finali yapıyor.  İzleyiciyi sürpriz gelişmelerin beklediği son bölümde RK ve Madu’nun romantik görüntüleri yanında bol bol hüzünlü dakikalar yaşanacak. Yalancı Bahar 1. sezon finali 15 Ekim Cumartesi günü 121. bölüm ile 1. sezon finali yapacak. Yalancı Bahar Büyük Final ise Ekim ayının  sonlarında olması bekleniyor. 

RK VE MADU ÖLÜYOR

Yalancı Bahar’ın finalinde RK ve MADU kızları küçük Madu’nun isim gününde RK’nin düşmanı Lamba tarafından patlatılan bomba ile aşklarının son dansını yaparken ve birbirlerine ölümde de yaşamda da hiç ayrılmayacakları için yemin ettikten sonra yeminlerinde olduğu birbirlerinin kollarında birlikte hayata veda ederler.

yalancı bahar 2. sezon

2. SEZONDA KÜÇÜK MADU’NUN HİKAYESİ BAŞLIYOR

Anne ve babasının öldüğü patlamada şans eseri babaannesi ile birlikte kurtulan küçük Madu’yu yeni bir hayat beklemektedir. Oğlu ve gelinin ölümünden ve Madu'yu RK'nin düşmanlarından korumak için Mumbai’den sonsuza kadar ayrılma kararı alan Rada, Madu’yu anne babasının başına gelen hazin olayı anlatmadan ve onun gerçekte kim olduğunu söylemeden büyütür. Fakat kader ağlarını öyle bir örer ki Madu, bir şekilde kendisini Mumbai da bulur. Anne ve babasının ölümüne sebebiyet veren Lamba'ın oğlu Abhay'ın yanında çalışmaya başlar. Abhay Madu'ya aşık olur tam ona evlenme teklif edeceği zaman Madu'nun, babası Lamba'nın ölümünün nedeni olarak düşündüğü Süper Star RK'nin kızı olduğunu öğrenir. Abhay, can düşmanı RK'nin kızından babasının intikamını alacaktır. Bir plan yapar ve Madu'ya evlenme teklif eder. Düğün günü olur, nikah kıyılır, Madu eve geldiğinde karşsında Abhay'i görür. Oysa yanında duran ve kısa süre önce evlendiği adam o değildir. Orada adam yüzünü açar ve RAJU (VİVİAN - RK) izleyicinin karışısına çıkar. Raju RK'nin tıpatıp aynı olması yanında arasındaki fark onun zihinsel özürlü olmasıdır. Abay intikamını almış Madu'yu çocuk zekasında bir koca ile yaşamak zorunda bırakmıştır. Madu, Raju ve Abay ile bir zamanlarMadu'nun anne ve babasına ait olan evde yaşamaya başlar. Dizinin ikinci sezonunda küçük Madu’yu yine Drashi Dhami (Madhubala) hayat verirken Küçük Madu’nun evlendiği Zihinsel Özürlü Raju’yu da dizide RK rolünü canlandıran Vivian Dsena canlandırıyor.

2. SEZON GENEL KONU

Yalancı Bahar 2. Sezonunda Radha RK ve Madhubala’nın ölümlerinin ardından kızını çok uzaklara kaçıracak ve küçük Madhubala, annesinin aksine film setlerine ve oyunculara büyük ilgi duyuyor. O da Madhu’nun çocukluğu gibi Mumbai’de bir film setinde çalışacak. 2. sezonda gözlüklü olarak izleyeceğiniz kişi RK ve Madhubala’nın küçük kızı küçük Madhubala. Küçük Madhubala annesinin tıpatıp aynısı.Küçük Madhubala çalıştığı film setinin süper starı Abhay Kapor’dur ve ona aşık olur. Aslında küçük Madhu bilmeden anne ve babasını katleden adamın oğluna aşık olur. Yalancı Bahar 2. Sezon da belli bir süre RK karakterini göremeyeceğiz yani Vivian Dsena Yalancı Bahar 2. Sezonuna çok sonra ki bölümlerde zeka geriliği olan bir çocuk olarak girecek. RAju ile küçük Madhubala’nın yolları kesişecek. Raju iyileşecek ve küçük Madhu ile güzel bir aşk yaşayacaklar.

ESKİ KADRODAN KİMSE KALMAYACAK

Yalancı Bahar 1. Sezonun oyuncu kadrosundan 2. sezon oyuncu kadrosunda Rada ve Bittu dışında neredeyse kimse yok. Yalancı Bahar 2. Sezon çok farklı bir konu ile devam ediyor. Dizide hikaye gibi karakterlerde değiştiği için 2. sezona Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin oynadığı başka bir dizi bile denilebilir. Yeni sezonda Madunun karakteri annesinden çok babası RK'ye benziyor. Ve o sık sık Aha! kelimesini kullanıyor. 

VİVİAN (RK) DİZİYE 3. BÖLÜMDEN SONRA GİRECEK

Yalancı Bahar’ın 2. Sezonunda Vivian Dsena ilk bölümlerde yer almıyor. Dizinin orijinalinde 14 bölüm sonra diziye dahil olan Dsena’nın edinilen bilgiye göre diziden ayrılma kararı aldığı bu nedenle de 1. Sezonda karakterlerin ölüp yeni sezonda dizinin hikayesinin küçük Madhubala ve babasının düşmanı üzerine kurulduğu, daha sonra izleyicinin yeni jönü kanullenenmemesi sonrasında gelen yoğun istek üzerine yeniden Vivian Dsena ile yapılan anlaşma sonrasında ünlü oyuncunun diziye 14. Bölümden itibaren dahil olduğu iddialar arasında yer alıyor. Her ne sebeple olursa olsun RK severler 2. Sezonun ilk bölümlerinde ünlü oyuncuyu görememenin hüznünü yaşayacaklar.

YALANCI BAHAR FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

RK VE MADHUBALA YANGININ ORTASINDA KALIR

Yalancı Bahar’ın 1. Sezonunun final bölümünde, RK ve Madhubala’nın bir kızı olmuştur. RK’yı ziyarete gelen Harshvardhan Kapoor adlı yapımcı ondan oğlu için çekeceği filmde oynamasını ister ancak RK, onun bu teklifini reddeder. Küçük Madhubala’nın gelişini kutlamak için düzenlenen partide Harshvardhan etrafı ateşe verir. RK ve Madhubala yangından sağ kurtulabilecekler mi?

121. Bölüm

Madhubala doğum sancıları çekmeye başlayınca RK hemen eve doktorları çağırır. Çiftin bir kız çocukları olmuştur ve ilk defa baba olan RK ne yapacağını bilemez. Ertesi gün Harshvardhan Kapoor ve damadı gelerek RK’dan oğlu Abhay Kapoor’un çekeceği yeni filmde ona eşlik etmesini ister. Harshvardhan’ın ukala tavırları karşısında öfkeden deliye dönene RK teklifi kabul etmez ve onları evinden kovar. Evden çıkarken RK’yı yok edeceğini söyleyen Harshvardhan o gün akşam RK’nın bebeğinin doğumu için yapılan kutlamada ortalığı ateşe verir. RK ve Madhubala bir anda kendilerini alevlerin ortasında bulur. Olayı ekranlardaki son dakika haberinde gören Bittoo hemen partinin yapıldığı yere gider ancak elinden hiçbir şey gelmez. 

YALANCI BAHAR FİNAL - 121. BÖLÜMÜ FRAGMANI  (15 EKİM CUMARTESİ)Yalancı Bahar 121. Bölüm Fragmanı - 15 Ekim...  


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: 2. sezonkanal 7yalancı baharfinal


 • yahya bayram - Madusuz hayat olmaz arkeysiz hiçç

  0 0
 • Gulruh jshsgdhsk - Çok guzel film Madubala .Onlari çok seviyorum.

  8 4
 • rojin yıldız - bence bu filime rk geri dönsün

  2 2
 • altyn turkmen - Rajuyi coookk sevyorum

  7 1
 • Asya Camci - Aslnda ben1ci sezonu sevmiyodm sadece bazen Rkni izliyodm ama 2ci sezonu kacirmyorum bayildm özelliklede Abhaya Arkey Abhaydan daha yakiskli ama Abhayda çok tatli

  8 4
 • risabala fan - Ben 2 sezonunu daha cok sevdim

  9 3
 • ateş damla - Öncelikle apay çok kotu biri avru madhubala neler yasati sanki babasının yavru madhubala oldurdu senin daban madhubala ve arkeyimizi aldi aşk nedir bilirim benden bukadar bayyyyyyyyyyyyyy

  5 4
 • Gunes Yildiz - Nasil olduya of madu arkeyi cok ozlemisim nolur geri donsunler filme nolur

  16 9
 • semanur doğrulatan - Arkey lütfen diziye geri dön

  8 8
 • Meryem Demir - Allah kahretsin rk ve madu nasıl ölür. Hay ben bu filmin içine...

  59 28
 • Irem Kurtuluw - Kewke RK gerkek hayatdada evli olsalar o bakiwlar awk bakiwlar yani

  3 3
 • Buse Erat - Yav ne yaptınız biz madu rk yi seviyorduk

  10 3
 • Elif Özpolat - Oleyyy arkey geri döndü! ya ben onu cokkk seviyorum cokk şeker cokk tatlii of allahim boyle sevgilim olsun!!

  12 6
 • Zehra Karadas - Arkey ve madubala sizi çok seviyorum bir birbirinize çok yakışıyorsunuz

  4 1
 • Uğur Akgün - Bu dizi harika aşk olsun başka bişi olmasın rk ve madu bunu çok iyi yapıyor

  27 3
 • arkey ve madubala arkey madubala - Arkeyle madubalanın aşkları çooook güzel işallah final yapmaz

  13 0
 • asli askim RK - RK siz o filmi koca karilar bile izlemez ben size soyleyeyim RK girmezse bu film batar

  4 0
 • Öykü Acar - Ikinci sezonu hiç sevmedim bence baş kahramanların ölmesi çok saçma oldu. Onlar yasamalıydi

  13 9
 • Emre arkeyyu - arkey ve madu olmasa bu filımın ne annamı var!

  20 0
 • havva arkeyy - Ofya böyle olmamalıydı nedenya süper starım seni hoç unutmucağım bide kanal7 teşekürler ikinci sezonu yayınladınız için kanla7 sizden küçük bir ricam var nolur yalancı baharın tekrarlarını tam yayınlayın deli divane ondan önce çıkıyor tam yayınlanıyor yalancı bahar başı göstrrilmiyor bazen nolur tam yayınlayın

  5 0
 • arkey madubala - harikaydi acaba finalide baslamasi kadar heycanlimi olacak yasayip ogrenelim

  36 4
 • hividar kaya - bu filim dehşet bençokbeyeniyorum madubala rk

  6 5
 • madubala.ve arkey madu ve arkey - Sizi seviyorum madu ve arkey

  7 7
 • Serap Kurumlu - Çok güzel bir film izle dim çok sevindim Teşekkür ederim

  0 3
 • Yıldız Atabaş - Ben yıldız atabaş Türkiyeden sizleri seviyoruz

  3 2
 • victoria isakhani - arkadaslar madho rajaya asikmi olucak peki abhay nolucak ozaman abhay kimle evlenicek

  0 2
 • busra yildiz - Olamaz nasl biter ya biz rk ya o kadar alstki. Onsuz gece dusunemiyoruz ve bugün depresyona girdim hala inanamyorum bittigine ben maduve arkeye hasta oluyom onlari çook ama çok seviyorum

  1 0
 • Mehemmed Fetayev - RK-madubala sizi cox sevyoruz💓💓💓💓

  2 0
 • Ayperi Mossy - Turkmenistan yalani bahar dizisini izlyaris cok guzel filim

  4 4
 • Sinem Erçetin - Arkadaşlar Yalancı Bahar tekrardan ne zaman başlayacak bilgisi olan yazsın lütfen.....

  15 3
 • EsmaNaz Uzun - Off kanal7 filiminde en çok güzel filimdi . . yalanci bahar i cok seviyorum

  1 0
 • MADU Bala RK - Zizi çoooooook seviyorum.sizi çok özlüyorum...

  1 0
 • Nazlı KIZIL - Rk ve madhubala'yı coook seviyorumm.

  0 1
 • aslı korkmaz - Arkey seni çok ama çok seviyorummm.

  1 0
 • ece kartal - Nolur yalanci bahar geri donsun arkeyi ve maduyu cok ozledim

  1 0
 • Aleyna Yıldız - Yalancı baharı çok özledim bitinceçok üzüldüm yine çıksın

  0 0
 • Anvel A.......... - Ben Madunun ve Arkeyin hastasiyim canlarim benim

  0 0
 • merve Güney - Keşke hiç bitmese emin olun istemiyorum çünkü ar coooooooooook seviyorum

  3 1
 • cansu ozdemir - siz den cok rica ediyorumm lutfen bu dizi yeniden baslasinn

  2 0
 • SONGÜL KILIÇ - Arkey ve madu birbirleri için yaratilmişlar sanki keş sile gerçekte de evlendiler 💏💑👪👭

  31 0
 • madubala arkey love - ben sizi cok seviyorum en buyuk hayraninizim

  8 1
 • ayşe onar - bir daha çıkaçakmı yalancı bahar 4 sezon

  0 0
 • Melih Tercan - Ikinci sezonunuzu hic beyenmedim gercekten. Berbat olmus biz ilk sezondaki arkey ve madu balayi istiyoruz ekranlara geri donsunler yetkili insanlara sesleniyorum burdan

  8 2
 • Dilara eşkara - Lütfen madhubala 2 sezon da olsun

  0 0
 • GÜL ÖZDEMİR - ilkin bana bu flim bitti demişlerdi ve çok üzülmüştüm ama internetten 2. finalin başlayacağını duyunca havalara uçtum bitmeyen aşk RK VE MADHU

  0 0
 • Arkey💜medine Öncül - RK ve madubala ölmeseydi Arkey seni çoooooook seviyorum Madu seni de aynı şekilde

  9 1
 • ayşe onar - sizi çok seviyorum aşklarım vivan bana bişey yaz

  44 1
 • kader ben - Arkey özledik seni BE hadi gel SEN ve madu bu kavgayı bırakın artık yine geli kanal7 ye ah ah madu arkey hindistana gelecem 2 no içi 💕💕💕💕💕💕👌👌👌👌❤👄💋👄💋👄❤💕👄☺😀☺😀😀☺

  0 0
 • Nurhayat Öksüz - Ben rk yı cok sevıyordum acaba neden oldu ama yıne hersey olcak ıyıkı oluyor

  2 2
 • murad Hesenli - Cox gözəl aşk serialıdı 1 nömrədilər Madhu bala Rk

  0 0
 • nazlı demir - Rishbala sizi ćok seviyorum özelikle rk

  21 8
 • Nazlı KIZIL - Yalancı bahar dizisi coook mükemmel bir diziydi. Umarım dizi devam eder...

  0 0
 • hayranın hint - R.K l love you

  0 0
 • ALMİLLA GÜRSOY - Yilbasi'nada sensiz girmek varmis demek...vivian dsena... Tv lerde olmasanda hep sol tarafimda atan kalbimin icinde olucaksin... Biz azimle yalancı bahar'i geri getiricez insallah kanal 7 ekibi sesimizi Duy milyonlarca hayran var yogun istek var daha ne bekliyorsunuz ? Sesimizi duyuuun lutfeeen biz bu tutkulu aski tekrarlardan gormek istiyoruz. Ask diger ciftlerde emanetmis gibi duruyor ve asil sahibi ❤rishbala❤dir bunu tum dunya biliyor... Seni coook ozledim BAY RİSHABH KUNDRA ........ Yeniden isteriz yeniden isteriz yeniden isteriiiz... Eyy ALLAH'in kanal 7'si lutfen sesimizi duyun ...

  0 2
 • Azra Çiçek - Keşke ölmeselerdi

  7 4
 • Senhan Hesenli - ÇOK GUZEL DİZİ Dİ ƏSASƏNDƏ ARKEYYYYY VƏ MADUBALA BÖYUK ROLU VARR SİZİ ÇOK SEVİYORUZ YENİDEN BAŞLASIN

  0 0
 • Reqsane Hesenova - Arkey madu lutfen yeniden geri donun sizi çokkkkkkk özledim yeniden kanal/7 verilsin

  0 0
 • muhammed sarıboğa - niye olan hep mado ve rişapa oluyor ben böyle hayal etmemiştim

  8 6
 • ferid memmedli - arkey ve madu siz cox guzel ikili olursunuz

  0 0
 • Pelin Akyol - Seni seniyorum arkey madubala

  9 6
 • Vüsal Ələkbərov - Biz Arkeyi çok seviyoruz

  24 8
 • Arkey madubala Rrrrrrrrrrrrrrrrrr - Yorumuzu yazın bitmesini isemiyorum seviyorum

  0 0
 • Gizem Bulut - Sizi çooooooooooooook seviyorum RK MADHU

  10 3
 • zeynep yildiz - sizi seviyorum arkey madu

  0 0
 • Arkey madhubala - Arkey sen çok süpersin. Seni çok seviyorum

  12 10
 • neshn aralık - seni cok seviyorum madu bala

  11 3
 • asli AskimRK - Rk yi okadar cok seviyorumki elime Rk yaziyorum ve penyeme onun baskisini yaptim lutfenRk geri donsun

  9 6
 • yalda milad - Merhaba ben yalda iranliyim bu filme adeta bayildim msdhu ve arkeye asigim

  0 0
 • asli askimRK - O yonetmenin aklina ta madu

  3 4
 • ghhi bhkjkgy - Keske maduyla arkeu

  6 10
 • gamze pekacar - Keske maduyla arkeu

  3 7
 • burcu ceylan - arkeyle maveduballa. coooooookkk. guzeller enson. bolumde daha guzeldi. arkey. vemaduballa

  0 1
 • birsey birsey - Olum bak arkey geri gelsin

  6 1
 • asiye şahin - sevindim devam eddiği icin

  8 5
 • Zuleyxa Memmedzade - RK ve Madhunu olumu dogru deyıl onların olmesı fılme cok zarar verdı fılml onların sayesınde bakılırdı fılmın baw rol ıfacılarının tez aradan getmesı dogru deyıl RK yı ve Madhunu cooook sevırık emınıkkı onlar 2 cı sezonda ortaya cıkacaqlar

  4 2
 • ruya gultekin - Arkey ve madusuz yalanci bahar olurmu Siz kafayimi yediniz

  6 9
 • abhay kapoor - Abhay kapoor nasıl ölür

  4 10
 • rıshap kundra - süperrrrrrr

  2 1
 • fvz dfd - 3.finalbölümede olsun

  0 1
 • nermin besirzada - off yaa madu ve arkey olemez

  6 2
 • eda kaval - İlki kadar iyi olmaz bnden demesi

  13 6
 • Zeyno Kızılbulak - Dizi sıkicı oluyo artik keşke arkey ve madhu dizide olsaydilar

  2 10
 • Azerbaycanlı Möhəddin - arkey ve madu sizi coook sevirem

  8 0
 • Rojda Balen - Rk geri gelsin gelmezse dizinin tadı kalmaz

  2 0
 • Dilekrk Ondaj - 2.sezon rk siz çok sıkıcı şunu gösteriyor ikiside olmayınca tadı yok fanları olarak onlarsiz dizi bir hiçmiş senorya yi yapan filmifilm yapan viv ve dras mış gerçektende oyuncu kimyası çok önemli film viv siz yürümüyor onun olduğu sahneler bir başka güzel iyiki diziye dönmüş yoksa ikinci sezon tam bir kaos Tebrikler viv ve drashti ikisinin de hayranı oldum. teşekkürler kanal 7 ye bize onları tanıttı.

  7 1
 • Özlem sema Arslan - Ne kadar ikinci sezonda farklı karakterlerde madu ve arkey olsada onların ölmemesi gerekirdi onları çok seviyorum ve bişey söyleyeceğim hint dizi ve filmleri hep kötü bitiyor hep birileri ölmek zorunda değil

  22 5
 • Kuzey Akgün - Çok güzel bi dizi. Arkey ve madu için izliyorum sırf.

  14 0
 • RUKİYE ERGEN - madu ya aşıkım resmen aynısı RK içinde geçer

  30 1
 • Aleyna Eroğlu - 14 EKİM CUMA AKŞAMI

  1 0
 • Aleyna Eroğlu - Arkey ve madu hemen gelinler. Sizi çoooooooooooooooooook seviyorum dizinin starları😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉. ARKEY SANA AŞIĞIM👄👄👄👄👄👄

  1 2
 • Ayşe Salman - Vivian in ayrilip geri geldigini ogrenince sok oldum iyikibi geri gelmis yoksa ben ne yapardiiiiiiim TEKRAR İSTİYORUM LÜTFEEEEEN😢😢😢

  0 0
 • selin nur - Ben arkey in gelip yalancı bahara devam etmesini isterim keşke bunlar hepsi rüya olurdu arkey sadece rüya görmüş olurdu😳😳

  3 1
 • esra simsek - of ya arkey ne yakisikli

  8 7
 • fatoş oguz - -Lütfen rk geri gelsin onun o güzel gülüşünü özledim birda -aha! Demesini özledim bide eski maduyu ozledim... Arkey geri gelsin...

  10 2
 • aylin yalın - RK MADHU yu çooook seviyor MADHU da RK yi çooooook seviyor keşke ölmeselerdi ama şimdi KÜÇÜK MADHU annesinin ikizi gibi dizinin onun hayatıyla devam etmesi ççççoooooooook güzel ü

  3 5
 • melis nazli - offf madubala ve arkey olmemeliydi dizinin tadi kacacak

  0 1
 • tuanna torlak - heycanli ve üzucu yalanci bahari cok seviyorum

  4 6
 • Fundaa Solmaz - Arkeyi çok seviyorum filmin bitmesine ne kadar üzüldüm bilemezsiniz inşallah tekrar başlar

  4 0
 • Ela Güneş - Sizi beyeniniyorum

  7 2
 • asli askimRK - Yonetmene seslenmek istiyom ama olmuyor filmin icine etmişsin

  8 12
 • esra polt - Keşke rk ve madhubala ölmeseydi bee

  9 1
 • Asya Deniz - Bu aski sevinciyle huzunuyle yasamak istiyorum Sevdigim adamla yasayip ve onun kollarinda Olmek istiyorum

  15 6
 • Gizem Acar - Bence arkay geri gelmezse dizi final yapar

  0 2
 • SED SED - diziyi cok seviyorum insallah bütün bölümleri yayinlanir.

  4 6
 • Remziye Arslan - Bence bu film devam etmeli çok güzel cunku😊😘❤️☺️🤣😂😆

  1 0
 • melek celik - madhu seni raju cok seviyorum

  1 1
 • Aylin Aqaqyev - ben azeri rk madu sizi cok seviyorum kanal7 tesekurler boule dizi verdiyiniz icin budiziyi anaanemfe cok seviyor

  4 4
 • melodi bilgi - Arkeyle maduyu istiyorum seni seviyorum arkey❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  7 4
 • oıy7ıtr 897tdrse - süperrrrrrr

  12 4
 • Bir dost .... - Rk diziye hemen geri gelse . Onsuz dizinin tadı çıkmıyor

  8 3
 • Emrin Arslan - Bence bu film devam etmeli çok güzel cunku😊😘❤️☺️🤣😂😆

  1 2
 • MEHMAN MAYILOV - RK ve Madubala sizleri cok seviyorum sizin aşkiniz ve birbirinize olan bu sayqiya hurmetle baw eyerim AZERBAYCAN ISMAYILLI

  2 0
 • ece Erdoğan - Arkey hem gelsin

  12 7
 • melisa kaya - Ak San I cok seviyorm ve madubala ve banim hayalim shu ki hidistana galmk urda sizin gibi uyunci upmanship istiyurom

  0 0
 • Leyla Peçen - Hint filmi harika

  0 1
 • ezgi polat - gerçekten de film rk siz olmuyor hayranı oldum resmen

  3 1
 • Sedaqet Elekberov - Azerbaycanlı sedaqet: ben arkeyin ve madunun hayranıyım ben her gün onların videolarına bakmasam çok özlüyorum onları ok kadar seviyorum ki şimdiye kadar arkey gibi yakışıklısını görmedim peki sizce de öyle diyilmi lütfen cevap yasın ve ses verin nooolur.

  0 0
 • Ilham Memedli - Vivin desna yani rk tekrar diziye geri donsun lutfen abay kapur onun karakterini yapamiyo

  19 2
 • Masal Arkey - Dizimin bomba gibi guzel insanlari

  10 18
 • ECEMSU GÖREN - Beğendim sayfanızı

  0 0
 • Diyar Aslan - Artık bu diziyi izlemenin bi anlami yok kimse izlemesin... Madu arkey yoksa izlemede yok

  30 20
 • Mandira Nah - Arkenin gitmesi iyi olmadı ama geri döndü .Bu muhteşem

  10 3
 • Yıldız Özbalık - Ya of ben sıldim artık raju kimin oğlu ve nezaman iglesecek

  14 12
 • Elif Kıra - Tekrar oynatın lütfen

  0 0
 • Bahar Krky - Her dizisinin sonradan ... sarması gibi buda aynen oyle oldu cok saçma etmişler dizinin içine

  21 11
 • Elif Kıra - Tekrar oynatın lütfen

  0 0
 • mehemmed ceferov - cok guzel bi hint filimi cooooooooook seviyorum

  0 0
 • Elif Özpolat - Yalanci bahar cok guzel ve anlamli bi dizi...lutfen bitmesin.Ve lutfen tekrarini yeniden izleyelim...arkeymadu cok guzel oyuncular

  16 2
 • adem özkan - Sizi çokseviyoruz Rajavemadubala

  16 7
 • arkey madu - Wallahi berbat etmislar

  16 3
 • sepideh yildizli - ya bu dizinin sonu ne olucak iyice sacmaladi keski madho ve arkey yasasaydi ozaman film guzel olurdu arkey cok yakisikli bir oyuncu tekrar filime donmesi beni sevindirdi ama o deli ve madhoyu eziyet eticekbence mado abhayla evlensin sonu boyle olsun abhayda gercekleri yani annesinin katil olmasini cabuk ogrensin ya bence abhay ve arkeyikiside guzeller

  8 9
 • Aysu Yilmaz - Ben bu filimi cok seviyorum arkeyle madunu bir yerde gormek cok mutlu hic bitmesin

  0 0
 • stelina grneti - Cok guzek dizi tekrar oynamasini istiyorum

  0 0
 • meryem rk arkey - Onu görünce kelimeler bogazima duyumleniyor ask bu demektirki ona hic bir kelime bulamiyorum

  6 7
 • Melísaa TERZí - BU DÍzí Yí TEKRAR OyNATlN

  2 0
 • Samir Ilqarli - Salam abayin nomresin bilmirsiz? Iki kelme soz deyecem ona maduyu niye bu vezyete saliraxi

  4 1
 • K.H.14.5 K.H.14.5 - Men RK obrazini menfi ve musbet cehetleri ile cox beyeniyorum. Mene maraqli olan bir sual var. İkinci sezonda RAJU duzelenden sonra niye MADU ile dava icinde olur? Hind dilinde baxdim amma tam basa dusmedim. Mumkundurse sualima cavab verin.

  3 8
 • İsmail Elarslan - Arkey ve madhubala sizi çok seviyorum bu film sizsiz devam etmez

  9 6
 • aytac elcyeva - Peki ne zaman final yapacaq

  1 6
 • Arzum Ada - Bence bu dizi artık tutulmaz ne alaka şimdi madu ve arkey öldü ben izlememe artık sıkıcı olur

  8 11
 • royal yusubov - Peki ne zaman final yapacaq

  9 13
 • Madu MALİK - Bən bu filimə bayılıyorun RK vəMADHUBALA nə gözəl səslənir ☆ƏLA

  0 0
 • raksana ismaiiova - cok guzel film madubala ve arkeyi cok seviyorum

  0 0
 • raksana ismailova - cok guzel film madubala ve arkeyi cok seviyorum

  0 0
 • Sibel Naçar - Madu çook güzel

  0 0
 • yüsra ateş - Dizi cookkk guzeldi madu ve rk olmesseydi rk olmazsa dizi bi hic aslinda madu ve rk olmeyecekti sonu mutlu son olacakti cocuarini buyuteceklerdi guzel mutlu son olacakti ama 2.sezon o kadar guzel olacagina inanmiyorum ne kadar oyuncular ayni olsada 1.sezon guzeldi umarim guzel olur madu ve rk sziiii coookkkk seviyorummmm ve madununn buyuk hayraniyim daha once bu kadar birini cok sevmemistim madu love khushi camlarimsiniz hepinizi seviyorumm rk arnav rudra... Umarim guzel olur…

  12 7
 • lale ... - arkey cox guzel bir oyuncu ve karisi madhubalada cox guzel rol oynuyur sizi cox seviyorum.

  0 0
 • sadhna dsena - arkey ölmeseydi daha iyi olurdu ama malesefki öldü :( kimse arkeyin ölmesini istemiyordu bn aslen hindistanlıyım ama adım da sadna vivian dsena nın öz kardeşiyim ama bizim anne tarafı türk baba tarafı hint olduğu için türkçe hem konuşuyoruz hemde yazıyoruz abimi bu kadar çok sevmeniz abimle benim hosuma gidiyor abim diziye tam 12 gün sonra girecektir RAJU karakterini canlandıracaktır :) bu arada dizideki KEY ARKEY KRK ise abimin tek yumurta ikizidir :) bunuda belirtmek isatedm simdi raju key arkeyin oğlu olarak diziye girir

  62 40
 • ilknur görgülü - Maduhbala arkey ölürse filim güzel olmaz izlemeyiz

  0 0
 • ilknur görgülü - Maduhbala arkey ölürse filim güzel olmaz izlemeyiz

  0 0
 • Madhubala Kundra - Bir garip aş hiç güzel değil madhu ve arkey yeniden gelsin madhubala seni seviyorum

  6 0