09 Temmuz 2018 11:06 | Son Güncelleme: 09 Temmuz 2018 11:13

Volkan Demirel imzayı attı, sözleşme yenilendi

Fenerbahçe'de kontratı sona eren Volkan Demirel'in sözleşmesi yenilendi ve tecrübeli kaleci imzayı atarak yola devam dedi.

Volkan Demirel imzayı attı, sözleşme yenilendi

Sarı-lacivertli takım Volkan Demirel'le yola devam dedi. Kontratı sona eren Volkan'la yapılan görüşmelerin ardından anlaşma sağlandı.

VOLKAN DEMİREL'İN SÖZLEŞMESİ UZATILDI

Fenerbahçe yönetimi Volkan'ın sözleşmesini uzattı ancak anlaşmanın detaylarını açıklamadı.

Sarı-lacivertli takım Volkan'ın yanı sıra bir kaleci daha alacak. Tecrübeli ismi ikinci kaleci olarak düşünen Fenerbahçe yönetimi, kadroya kariyerli bir kaleci daha almayı planlıyor. 

Volkan Demirel, hem tecrübesiyle takımda etkili rol oynayacak hem de yedek kaleci olarak rakebeti artıracak.

COCU KALMASINI İSTEDİ

Hollandalı teknik adam Cocu da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Volkan'ın Fenerbahçe'de yıllardır forma giydiğini ve sarı-lacivertli takım için önemli bir sembol olduğunu ifade ederek, "Kalmasını istiyoruz, umarım bizimle olur" ifadelerini kullanmıştı.

Cocu Volkan'ın takımda kalmasını istediSpor03 Temmuz 2018 09:45Cocu Volkan'ın takımda kalmasını istediFenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Cocu'nun, Volkan'ın takımda kalmasının istediği öğrenildi. Buna göre Volkan Demirel'le yeni sözleşme imzalayacak. Tecrübeli isim gelecek sezondan itibaren ikinci kaleci olacak.


Kaynak: Ajanslar

Etiketler: volkan demirel