19 Ekim 2016 10:29 | Son Güncelleme: 19 Ekim 2016 10:30

The Walking Dead 8. sezon için onay alarak hayranlarını sevindirdi

En çok izlenen ve takip edilen dizilerden biri olan The Walking Dead 8. sezon onayını aldı. Henüz yeni sezonu yayınlanmayan dizi için gelen bu haber hayranlarını hem sevindirdi hem heyecanlandırdı.

The Walking Dead 8. sezon için onay alarak hayranlarını sevindirdi

Başlamasına çok az bir zaman kala fragman görüntüleri ile olay yaratan The Walking Dead için sevindirici bir açıklama yapıldı. Sıkı bir hayran kitlesi olan TWD'nin henüz yedinci sezonu yayınlanmamasına rağmen 8. sezon için onay aldığı duyuruldu. Dizinin yayınlandığı AMC kanalının başkanı Charlie Collier bununla ilgili Robert Kirkman, Scoot Gimple ve televizyonun en çalışkan ekibiyle birlikte olmaktan büyük bir zevk aldığını belirtti ve bu kararın alınmasında en büyük etkenin izleyici olduğunu söyleyerek teşekkür etti. Aksiyonun ve heyecanın hiç düşmediği The Walking Dead önce çizgi roman daha sonra ise TV dizisi olarak izleyici karşısına çıktı.

SEKİZİNCİ SEZON SONBAHARDA

İlk olarak 2010 yılında yayınlanan The Walking Dead büyük beğeni toplayarak rekor bir izleyici kitlesi elde etti. Bu başarısını her sezon devam ettiren dizi sekizinci sezon onayını da aldı. Sekizinci sezon için hayranlarına başka bilgiler de verildi. Bu bilgilere göre The Walking Dead 8. sezon ile 2017 yılının sonbahar aylarında yayınlanacak. Ayrıca sekizinci sezon dizinin 100. bölüme de denk gelecek ve toplamda 16 bölüm olacak.

YENİ SEZON TARİHİ BELLİ OLDU

Dizinin merakla beklenen ve çok heyecanlı bir şekilde biten 7. sezonu ise Türkiye'de 24 Ekim'de yayınlanacak. Geçtiğimiz sezon dizinin kötü karakteri Negan tarafından esir alınan ve bir kişinin ölümü ile sonuçlanan final de kimin öldüğü açıklanmadığı için hayranların heyecanlı bekleyişi sürüyor. TWD'nin Türkiye yayıncısı olan FX Türkiye kanalı bununla ilgili ödüllü bir yarışma başlatarak tahminde bulunulmasını istedi. Dizinin yeni sezondaki bölüm ismi de belli oldu ve The Day Will Come When You Won’t Be olarak açıklandı. Bu bölüm isminin 1. sezon finalindeki konuşmadan geldiği belirtiliyor. Ayrıca özeti ise kanal tarafından geçtiğimiz sezon Rick ve grubun, Negan karşısında dizlerinin önünde kalmasıyla bitmişti. Şimdi Negan’ın yapacağı hareket herkesi sonsuza kadar takip edecek açıklamasına yer verildi.

The Walking Dead yeni sezon ile nefes kesecek!Dizi11 Ekim 2016 10:24The Walking Dead yeni sezon ile nefes kesecek!Ekranların vazgeçilmez zombi dizisi The Walking Dead yeni sezon için gün sayıyor. Oldukça heyecanlı bir şekilde biten TWD de Neganın kimi öldürdüğü ise sır gibi saklanıyor.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: walking deadtwdthe walking dead