02 Nisan 2018 13:39 | Son Güncelleme: 02 Nisan 2018 13:45

Teröristlerin yeni adresi 'Fransa'

Terörün dini, dili olmuyor ancak Avrupa teröristlere kucak açmaya, koruyup kollamaya ve "insan hakları" bahanesiyle ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Teröristlerin yeni adresi 'Fransa'

Terörün dini, dili olmuyor ancak Avrupa teröristlere kucak açmaya, koruyup kollamaya ve "insan hakları" bahanesiyle ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

YPG ile kol kola yürüyen Fransa, FETÖ'cüler ile iş birliği yapıyor.

FETÖ'CÜ YAYLA İLE RÖPORTAJ
15 Temmuz sonrasında Türkiye'den kaçan FETÖ'cülerden biri olan Ahmet Yayla, Avrupa'da Türkiye karşıtı kara propaganda faaliyetleri yürütüyor. Hem de Fransa ile ortaklaşa.

Bir Fransız televizyon kanalına röportaj veren yayla, Türkiye'nin Afrin'de uyguladığı terör karşıtı harekatı, teröre hizmet ediyormuş ve DEAŞ ile iş birliği gerçekleştiriyormuş gibi lanse etti. Fransız kanalına istihbarı ve stratejik bilgiler sunan Yayla, Türkiye'ye kötülemeye çalıştı.

Macron Menbiç'e asker çıkardıDünya02 Nisan 2018 08:01Macron Menbiç'e asker çıkardı Fransa Menbiç'e uçakla 50 uzman personelini yolladı.

 

 
TERÖRİSTLERİN YENİ ADRESİ: FRANSA
Avrupa DEAŞ, YPG/PKK ve son zamanlarda da FETÖ'cü teröristlerin sığınma yeri oldu. Özellikle 15 Temmuz sonrasında ABD ile Avrupa'yı tercih eden FETÖ'cüler, son zamanlarda da Fransa'yı tercih etmeye başladılar. Özellikle Avrupa basını ile el ele hareket eden FETÖ'cüler, Zeytin Dalı Harekatı da dahil olma üzere bir çok alanda Türkiye karşıtı kara propaganda faaliyeti uyguluyor.

Fransa geçtiğimiz haftalarda da YPG/PKK'ya yönelik yardım sözlerinin bulunduğunu açıklamış, daha sonra ise bu sözleri yalanlamıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya hamlesi Yunanlıları çıldırttıDünya02 Nisan 2018 12:56Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya hamlesi Yunanlıları çıldırttıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya ziyareti ve ziyaret sırasında Kur'an-ı Kerim okunması Yunan basınında geniş yer buldu.

 


Kaynak: Ajanslar

Etiketler: FETÖYPGMacron