19 Ekim 2016 14:13 | Son Güncelleme: 19 Ekim 2016 14:13

Cesur ve Güzel ilk fragmanında Sühan ve Cesur karşılaşması yaşanıyor

Star TV'de ekrana gelecek olan Cesur ve Güzel ilk fragmanında heyecan dolu sahnelerle izleyici karşısına çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı dizi şimdiden merak uyandırdı.

Cesur ve Güzel ilk fragmanında Sühan ve Cesur karşılaşması yaşanıyor

Star TV ekranlarında başlayacak olan Cesur ve Güzel ilk fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Yılın en iddalı yapımlarından biri olan dizide Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ rol alacak. En son Kara Para Aşk isimli dizide yer alan Tuba Büyüküstün ile Kurt Seyit ve Şura'da yer alan Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi hayranları tarafından merakla bekleniyor. Yönetmenliğini Ali Bilgin'in yaptığı dizinin senaryosu Ece Yörenç tarafından yazılıyor. Dizinin çekimleri Tuzla'da bir çiftlikte sürerken ikilinin daha önceden Siyah Beyaz isimli dizi de rol alacağı konuşuluyordu. Dizinin yetişmemesinden ötürü Cesur ve Güzel'e transfer olan Tatlıtuğ ve Büyüküstün'ün dizisi Kasım Ayı'nda ekrana gelecek.

DİZİNİN İLK FRAGMANI ÇIKTI

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Cesur ve Güzel ilk fragmanı ile ekrana geldi. Sühan (Tuba Büyüküstün) ve Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) isimli iki gencin hikayesinin anlatıldığı dizinin başlangıcı ise çok yakışıklı bir genç olan Sühan'ın şehirden gelerek küçük bir kasabaya yerleşmesi ile başlıyor. Bu kasabada toprak zengini olan bir ailenin kızı olan Sühan'ın güzelliği oldukça meşhurdur. İkili beklenmedik bir kaza sonucunda karşılaşarak tanışırlar ve aralarında büyük bir aşk başlar. 

BİLİNMEYEN SIRLAR

Cesur ve Güzel ilk fragmanında iki aşığında arasında kendilerininde bilmediği birçok şey vardır ve bunlar zamanla gün yüzüne çıkacaktır. Gizem dolu sırlarla örülü olan bu aşk hikayesinde Cesur ve Sühan'ın ailesi eskiden tanışmışlardır ve aralarında büyük bir husumet vardır. Ailelerinin arasında kapanmayan bu hesaplar yüzünden iki gencin aşkı da büyük bir çıkmaza girmiştir. Araya büyüklerde girse aşkları yaşananlardan dolayı imkansız hale gelmiştir. Gün geçtikçe Cesur'un da bu kasabaya neden geldiğinin sırları ortaya çıkacak her şey değişecektir. Kozmetik markası sahibi olan Sühan ve geçmişin peşinden koşan Cesur'un aşkı Kasım Ayı'nda ekrana gelecek.

CESUR VE GÜZEL İLK FRAGMANI ÇIKTI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 44. Bölüm fragmanında İlyas zor durumdaDizi19 Ekim 2016 13:16Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 44. Bölüm fragmanında İlyas zor durumdaEşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 44. bölüm fragmanında İlyas Gülmezler çetesi tarafından kaçırılınca işler iyice karışıyor. Yeni bölüm de artık sadece İlyas değil tüm masa üyeleri zor durumda kalacak.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: cesur ve güzelilk fragmancesur ve güzel fragman