19 Ekim 2016 15:15 | Son Güncelleme: 19 Ekim 2016 15:16

Selin Ciğerci'nin erkek hali sosyal medyada TT oldu İşte o kareler

Selin Ciğerci'nin erkek hali sosyal medya da adeta TT oldu. 750 bine yakın takipçiye ulaşan ünlü isim, çok da ünlü bir sevgilisinin olduğu açıkladı

Selin Ciğerci'nin erkek hali sosyal medyada TT oldu İşte o kareler

Selin Ciğerci'nin erkek hali son zamanlarda en çok aranan konu olurken, operasyon ile cinsiyet değiştirdiği dönemde de magazin gündemine oturmuştu. Erkek olarak doğan ancak sonradan kadın olan oyuncu, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından son halinin fotoğrafını paylaşmıştı. Yaz aylarında Bodrum'un çok ünlü klüplerinde DJ'lik yapan ve sosyal medya hesaplarından da sıkça takip edilen ünlü isim, ünlü bir futbolcu ile aşk yaşadığının itirafını yaptıktan sonra, çocuğunun olmayacağını bile bile yine de evlenmek istediğini açıklamıştı. 

SELİN CİĞERCİ CİNSİYET DEĞİŞTİRMEDEN ÖNCEKİ HALİNİ PAYLAŞTI

Sosyal medyada 200 binin üzerinde takipçisi olan Ciğerci'nin kendi halini paylaştığı paylaşımları yakından takip ediliyor. İki yıl önce geçirdiği ameliyat sonrası bambaşka bir hayat yaşamaya başlayan Ciğerci'nin son paylaşımlarından biri ise erkek olduğu döneme ait bir fotoğraf. 

ESTETİK İDDİALARINA YANIT

Yüzünde estetik operasyon olmadığını belirten Selin Ciğerci, bu paylaşımı, "Bundan güzel öncesi sonrası olur mu?" notuyla yayımladı.

BÜYÜK AŞKI

Yüzünde estetik operasyon olmadığını belirten Selin Ciğerci, bu paylaşımı, "Bundan güzel öncesi sonrası olur mu?" notuyla yayımladı.

OPERASYONU AİLESİ İSTEMEDİ

Erkek kardeşim ve babam ameliyat olmamı istemedi. O yüzden evden ayrıldım. 3 yıl annem dışında kimseyle görüşmedim. Sonra onlar da dayanamadı. Bana hiçbir maddi yardım yapmayarak, beni süründürerek vazgeçirmeye çalıştılar.

HARÇLIKLARLA AMELİYAT OLDUM

Erkek kardeşim ve annem "Artık gel. Biz sana bir ev tutalım" dedi. Annemden aldığım harçlıklarla ameliyat oldum. Ameliyattan sonra ailemden herkes başımdaydı. Babam 2 gün sonra geldi.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: selin ciğerci erkek haliselin ciğerci