11 Ekim 2016 17:09 | Son Güncelleme: 11 Ekim 2016 23:54

Rüzgar Erkoçlar gazetecilere bir yüklendi pir yüklendi

Emret Komutanım ile yıldızı parlayan ve 3 sene evveli geçirdiği operasyon sonrasında cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar, geçtiğimiz akşam pek bir agrasif tutum içerisindeydi

Rüzgar Erkoçlar gazetecilere bir yüklendi pir yüklendi

Geçmiş zamanda 'Emret Komutanım' dizisinde Güneş karakteri ile karşımıza çıkan ve 3 sene evveli apar topar cinsiyet değiştirme ameliyatı olan Rüzgar Erkoçlar, gün geçmiyor ki magazin gündemine otursun. 15 yaşından beri ekranlarda yer alan ünlü isim Rüzgar Erkoçlar, geçtiğimiz gün, Nişantaşı'nda eğlence mekanı çıkışında kameraların odağı oldu. Gece geç saatlerde eğlence mekanından çıkan ünlü isim, bayan arkadaşları ile birlikte fotoğraflarının çekilmesine bir hayli sinirlenerek, agrasif bir tepki gösterdi.

Özel hayatının ekranlara nüksedilmesinden bir hayli rahatsız olan Erkoçlar, alkollü olduğu görüntülerinin silinmesini istediğini söyleyerek gazetecilere resti çekti. Bir de tehditvari konuşan ünlü isim, 'mahalleyi buraya yıkarız' dediği söylendi. Arkadaşalrı ile eğlendikten sonra mekan çıkışı yaşanan bu arbede sonrasında 'kareleri silmezseniz daha kötü şeyler de olabilir' demesi de gazetecilere gösterdiği tepkinin ilk anlarıydı.

RÜZGAR ERKOÇLAR OYUNCULUĞA GERİ DÖNDÜ

Geçirdiği operasyon akabinde tekrardan ekranlara döndüğünü geçtiğimiz günlerde açıklayan Rüzgar Erkoçlar, sosyal medyadan gün gün fotoğraflarını paylaşmakta. Akabinde bayan hayranlarının sayısının arttığı gün gün belirlenen ünlü ismin, kendini spora adadığı ve karın kaslarının da tabiri caiz ise 'baklava kası' şeklinde geliştiği gözlemlenmekte.

ERKOÇLAR'IN OYUNCULUK GEÇMİŞİ

1986 doğumlu olan Erkoçlar, 15 yaşından itibaren oyunculuk dünyasına atılmıştır. Berna Laçin ile birlikte oynadığı dizi sonrasında yıldızı parlayan oyuncu, sonrasında Kadir İnanır ile aynı kareye girmiş, en son olarak da Emret Komutanım ile karşımıza çıkmıştır. Aynı ada hakim olan sinema filminde de Foto Fato rolünü üstlenip, izleyicilerinden tam not almıştır. 2013 yılı itibari ile hormon tedavisi gördüğünün açıklaması akabinde, Ayşe Arman'a cinsiyet değiştirme operasyonuna girdiğini verdiği röportaj ile belirtmiştir.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: rüzgar erkoçlarnişantaşıeski hali