17 Eylül 2014 13:29 | Son Güncelleme: 27 Ekim 2015 04:48

Prandelli'den Selçuk İnan için flaş açıklama!

Dün akşam ıslıklanan futbolculardan Selçuk İnan ve Veysel Sarı için açıklamalarda bulunan Prandelli, öğrencilerine sahip çıktı.

Prandelli'den Selçuk İnan için flaş açıklama!

PRANDELLİ'DEN DESTEK GELDİ

Galatasaray'da Anderlecht maçı sonrası tribünlerin Sarı-Kırmızılı futbolcuları ıslıklaması takım içinde büyük bir etkiye neden oldu. Karşılaşmanın ardından özellikle Selçuk, Burak ve Veysel'e sahip çıkan oyuncular soyunma odasında birbirine destek verdi. Teknik direktör Cesare Prandelli, maçtan sonra soyunma odasında yaptığı konuşmada, "Bu maç ile takım olduk. Hepiniz elinizden geleni yapıyorsunuz, birlikte çok daha iyi sonuçlar alacağız. Bu maçta gösterdiğiniz mücadele için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

HER FUTBOLCUNUN KARİYERİNDE BÖYLE ŞEYLER VAR

Burak Yılmaz'ı da attığı gol için kutlayan Prandelli, grupta bu golün çok önemli olduğunu belirtti. İtalyan teknik adam, Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenman öncesinde de Selçuk İnan ile görüşerek, her futbolcunun kariyerinde tribünler tarafından protesto edilebileceğini anlattı. Prandelli, bir oyuncunun iyi günleri olabildiği gibi kötü günlerinin de olabileceğini belirterek, Selçuk'a sahip çıktı. Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Selçuk İnan, Anderlecht maçındaki performansı nedeniyle tribünler tarafından ıslıklanmıştı. Selçuk, oyundan çıkarken ıslıkları alkışlayarak karşılamıştı.Kaynak: Ntvspor

Etiketler: