16 Ekim 2016 17:11 | Son Güncelleme: 16 Ekim 2016 23:17

Poyraz Karayel Poyraz'ı Ayşegül'ün rüyasından ibaret iddiaları

Poyraz Karayel dizisinde geçtiğimi sezonda ölen Poyraz'ın yeni bölümde Ayşegül'ün karşısına çıkması bir rüya olarak yorumlanıyor

Poyraz Karayel Poyraz'ı Ayşegül'ün rüyasından ibaret iddiaları

Poyraz Karayel. Kesinlikle ki iki sezona damgasını vuran aşk dizilerinin arasından sıyrılmış bir yapım. Türlü türlü heyecanarın yaşandığı dizi geçtiğimiz sezon Poyraz'ın ölümü ile sarsılmış herkes dizinin akıbetini merak etmişti. Geçtiğimiz Çarşamba akşamı kaldığı yerden sezona merhaba diyen dizi herkesi çok heyecanlandırmış ve yeni blümünde neler olacağı konusunda da arayışa sokmuştu. İşte yayınlanan fragmanda yaşanan detaylar. 

POYRAZ KARAYEL YENİ BÖLÜMÜ RÜYA 

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar'ın oynadığı Poyraz Karayel'in 64. bölümünün rüyadan ibaret olduğu iddiaları bir yana Poyraz'ın ölümünün kabul edilemez bir gerçek olduğu söylentileri sonrasında da, dizinin reytinglerinde düşüş olacağı ihtimali, senaryoyu mu değiştirdi? 19 Ekim'de tüm bu soruların cevabı verilecekken, Ayşegül'ün Poyraz ile çekilmiş sahnesinin sadece bir rüya olduğu söylentileri mevcut. ikinci sezonda Poyraz'sız dizide diğer başrollerin yaşadığı sıkıntıların konu alınacağı da söyleniyor. Ölmesi akabinde dizide heyecan kalmayacağı iddiaları ve Ayşegül'ün panik atak sahnesi sonrasında evlenmesi ile Poyraz'ın piyasaya çıkması dizi asıl şimdi başlayacal dedirtti. İzleyiciden tam not alan 3. sezon birinci bölümünden sonra yeni bölümü de Çarşamba günü ekranlar gelecek.

HEPSİ BİR ARADA

Kanal D ekibi, Poyraz Karayel ekibi ve set çalışanları geçtiğimiz gün büyük bir organizasyonda bir  araya geldi. Burada en büyük sürprizi ise İlker Kaleli yaptı. Geçtiğimiz sezon finalinde ölümü ile herkesi kahredenn ve acaba ne olacak dedirten Poyraz’ın finalde  ekranda gözükmesi ile salona giriş yapan Kaleli, herkese büyük bir şok yaşattı.

DİZİNİN SON BÖLÜMÜ

Poyraz Karayel’in ölümünün akabinde iki yıl geçmiştir. Poyraz’ın ölümü en başta Ayşegül olmak üzere herkesi etkilemiş hayatlarınını adeta altüst etmiştir.. Evlatlarını peş peşe yitiren Bahri Umman artık daha katı biri olmuş, keskin kararlar vermektedir. Zülfikar ağabeyinin hayatını kaybettiğine inanmayan, bu takıntısı her durumu tehdit eden Meltem için endişelidir. Poyraz’ın ölümü ile savrulan Ayşegül, bu kötü günleri Çınar Saygıner’in sabırla uzattığı eli tutarak atlatmaya çalışmaktadır. Adeta birbirine sığınan çift Çınar’ın ağabeyi Yavuz da kendi işleri için Bahri ve Sadreddin’le ortak olmaya karar verir. Anneleri Nevra ise, bir mafya ailesiyle dünür olmaktan memnun değildir. Çınar ve Ayşegül’ün uğradığı saldırı endişelerini körükler. Çınar ve Ayşegül, hayatlarının en önemli kararını vermiş, yepyeni bir hayata başlamak üzeredirler ve evlenmeye karar vermişlerdir.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: burçin terzioğlupoyraz karayelilker kalelipoyraz öldü mü