04 Haziran 2018 13:38 | Son Güncelleme: 04 Haziran 2018 13:59

Onur Can Özcan’dan acı haber geldi!

Onur Can Özcan'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Onur Can Özcan’dan acı haber geldi!

Şile'nin İmrenli koyu mevkiinde 5 arkadaş bir tekne ile dün sabah saatlerinde denize açıldı. Ancak bir süre sonra tekne alabora oldu. Olayı gören çevredeki vatandaşlar denize düşen Recep Gülyıldırım'ı (26) çıkardı. Ancak Gülyıldırım'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Gülyıldırım'ın cenazesi Şile Devlet Hastanesi morguna kadırıldı.

ONUR ÖZCAN'IN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Aynı teknede bulunan Levent Sarı (30) Ulaş Sarı (23) Hasan Ekşi (23) sağ olarak kurtarılırken Onurcan Özcan'a (32) ulaşılamadı. Jandarma su altı arama kurtarma ekipleri, Sahil Güvenlik, Kıyı Emniyeti ve Şile Belediyesi can kurtarma ekiplerinin arama çalışmaları öğle saatlerinde sonuç verdi. Genç şarkıcı Onur Özcan'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Onurcan Özcan öldü mü? Genç şarkıcıyla ilgili gelen haber yürekleri dağladı!Güncel04 Haziran 2018 13:56Genç şarkıcı Onurcan Özcan'la ilgili gelen haber yürekleri dağladı!Şarkılarıyla birçok insan tarafından Onurcan Özcan ile ilgili sevenlerine kötü haber geldi.

Şile'de dün 5 kişinin içerisinde olduğu tekne, alabora olmuş ve teknede bulunan 5 kişiden biri hayatını kaybederken, 1 kişi ise denizde kaybolmuştu Denizde kaybolan kişinin genç şarkıcı Onurcan Özcan olduğu öğrenildi. Özcan'ın haberini alan ünlü isimler ve hayranları üzüntülerini sosyal medyadan paylaştı.


Kaynak: ajanslar

Etiketler: Onurcan Özcan