17 Ekim 2016 15:56 | Son Güncelleme: 17 Ekim 2016 15:56

Nihat Doğan'ın FETO magazin imamı imaları 360TV'de

Nihat Doğan'ın FETO magazin imamı olduğu haberleri, sabah yayınlana 360 TV'den gündeme oturdu. Ortalığın kasıp kavrulduğu çarpıcı açıklamalar sonrasında gözler Doğan'a çevrildi

Nihat Doğan'ın FETO magazin imamı imaları 360TV'de

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen Ethem Sancak'ın kanalı 360TV'de  'Aklınızda Kalmasın' isimli program bugün sabah saatlerinde Nihat Doğan ve FETO atışması adeta kavgaya döndü. FETO'nun magazin imamı olduğu iddiaları sonrasında ortalık adeta karıştı. Tayyar Işıksaçan ünlü sanatçı ile ilgili yaptığı açıklama sonrasında program daha da farklı boyutlara taşındı. Yaşadığı aşkları, tartışmalı demeçleri ve tarzı ile sürekli gündemde olan Doğan'ın terör örgütü ile yakınlığı ve Magazin imamı olduğu iddiları nasıl sonulanacak bilinmez ancak başının  çok ağrıyacağa benziyor olması da aşikar. 

NİHAT DOĞAN MAGAZİN İMAMI

Canlı yayın programından açıklamlarda bulunan Tayyar Işıksaçan; "Şaşkınlık içindeyim. Ben Beyaz TV'nin program müdürü olarak çalıştım. Öyle dolmuşa gelip Melih Bey için, Osman Gökçek için hiç kimse benim ağzımı açamaz. Sen şimdi Melih Bey'in, Osman Gökçek'in karşısında nasıl duruyorsun?" dedi.

HELİN AVŞAR YORUMLADI

Helin Avşar, "Kendi söylemleri olduğu için bizim cümle kurmamıza gerek yok. Sosyal medyada öyle bir kaos var ki. Mesela Nihat Doğan'ın tarafları da var. Onlar da bize saldırıyor. Yaklaşık 15 gündür devam eden propaganda bu. Biz sessizliğimizi korudukça iş daha başka boyutlara girdi." açıklamarında bulundu.

TÜM KANITLARIMIZ ELİMİZDE

Tayyar Işıksaçan "Aklınızda Kalmasın" programında şu açıklamalarda bulundu: Pano Film'e niye gittim? Bir mezar sahnesi yayınladılar. Dediler ki, "Tezgah kurdunuz sayın Cumhurbaşkanımıza ölmeden öldürdünüz?". Mehmet Canpolat kapıda karşıladı. Bu bölümler şimdi mi yayınlandı, Beyaz TV'de de vardı. Sana iki mezarlık adresi veriyorum, kalk git, dedi. Kalktım gittim Çekmeköy Mezarlığı'nda Erdoğan Aile Mezarlığı diye bir yer var. Kalktık gittik, o mezarlığı da gördük. A dedikleri mezarlıklar da, B dedikleri mezarlıklar birbirinden farklı. Ben bir söz verdim, verdiğim sözün arkasında durdum. Bu diziyi 360 TV'ye verdim, dedi. Bir de resmi açıklamalar yaptı, sayfalar dolusu hukuki olarak anlattılar. Helin Avşar bu konuşma üzerine, "Bize bazen de belaltından vuruyorlar. Bu dizi bizde yayınlanıyor şu anda. " dedi. Elif Güvendik, "Herşey belgelerle kanıtlı. Hepsi şu anda bizim VTR'miz içinde var." dedi.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: 360 tvfeto imamınihat doğanaramızda kalmasın