20 Ekim 2016 01:28 | Son Güncelleme: 20 Ekim 2016 01:27

Mesut Yar Duymayan Kalmasına neden veda etti Yeni programı

Mesut Yar'ın Duymayan Kalmasın'dan ayrılma sebebi, ilk ağız kendisi tarafından yorumlandı

Mesut Yar Duymayan Kalmasına neden veda etti Yeni programı

Sabah kuşağı programlarından olan Duymayan Kalmasın'ın sunucularından Mesut Yar, yeni sezonun başlamasının akabinde henüz iki hafta geçmişken programı bıraktığını açıklamıştı. Geçtiğimiz sabah son kez programa çıkan Yar, izleyicilere veda etti. Vedalaşmanın akabinde yatan sır perdesinin, porgramı neden bıraktığının sebebi ise sevenlerince araştırıldı. Başka bir progrma transfer olduğu iddialar kuvvetli olsa da son açıklama sunucunun kendisinde saklıydı

MESUT YAR PROGRAMI BIRAKTI

Deniz Akkaya ve Seren Serengil ile birlikte çok izlenilen Duymayan Kalmasın programında sunuculuk yapan Mesut Yar, iddialara göre seona reyting oranlarının düşük başlaması izleri sonrasında ayrılacağını açıkladı. Hemen sonrasında zorda kalan ekip, yeni bir aday bulma yoluna koyuldu. Konu ile ilgili Yar'ın açıklamsı ne idi?

Duymayan Kalmasın ki Mesut Yar programa veda etti Medya13 Ekim 2016 18:00Duymayan Kalmasın ki Mesut Yar programa veda etti Ekranların başarılı sunucusu Mesut Yar, son olarak sunuculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın isimli Star TV ekranlarında yayınlanan sabah kuşağı programına veda ettiğini açıkladı

 

SÜRPRİZ AÇIKLAMA

Programı çok sevdiğini ancak kendi izleyici kitlesinin de onu başka bir şekilde karşısında görmek istediğini belirten Mesut Yar “Yine bu logo altında sürprizleri bekleyin.” açıklaması yaptı. 

Farklı yorumu ve bambaşka tarzı ile herkesin çok sevdiği isim olan Yar'ın bu açıklamasının  ne anlama geldiği hangi programda yayın hayatına devam edeceği şimdiden merakla beklenmekte. Gece programlarına başladı ve yine çok sevildi. İlk defa bir sabah magazin programında yorumcu olarak katıldı onu da hakkıyla verdi. Ancak Mesut Yar yepyeni bir projeye evet deyince Duymayan Kalmasın için Deniz Akkaya ve Seren Serengil’in yanına başka bir partner arayışına başlandı. Mesut Yar yine alışık olduğumuz tarzda bir talk show mu hazırlayacak, farklı konseptte dönemin meşhur yarışmalarından birini mi sunacak bu konuda henüz hiçbir bilgi yok. Mesut Yar da ser verip sır vermiyor. Ancak son programdaki heyecanı ve coşkusu onun yeni projeye içinin tam sindiğinin de göstergesi diyebiliriz.

MAGAZİN PROGRAMLARINI SEVEMEDİ

Çok izlense de kendini magazin programlarına yakıştıramayan Yar, programdan ayrılma kararı aldı


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: mesut yar yeni programıduymayan kalmasınmesut yar