14 Ekim 2016 16:26 | Son Güncelleme: 14 Ekim 2016 16:26

Kertenkele Yeniden Doğuş 75. bölüm fragmanında Yılmaz gerçeklere yaklaşıyor!

Kertenkele Yeniden Doğuş 75. bölüm fragmanında heyecanlı olaylar yaşanmaya devam ediyor. Yeni bölüm de Yılmaz gerçeklere bir adım daha yaklaşıyor. Deli Meryem'i kıskanan Gizem ise Hicabi'den ilginç bir istekte bulunuyor.

Kertenkele Yeniden Doğuş 75. bölüm fragmanında Yılmaz gerçeklere yaklaşıyor!

Atv'nin beğeni ile izlenen dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş 75. bölüm fragmanı ile herkesi heyecanlandırdı. Önceki bölüm de Zeynep Kertenkele'ye yapılan operasyon ile ilgili dosyayı görmüş ve onun hala hayatta olabileceği ihtimali üzerine düşünmeye başlamıştı. Yılmaz ise attığı adımlarla Murat'ın kim olduğunu öğrenmeye bir adım daha yaklaştı. Murat ise yaşadığı acıları ve zorlukları hatırlayarak büyük bir dönüm noktası yaşadı ve kimliğini belli edecek bir ziyarete gitti. Fakat bu ziyaret Zeynep'in de onun kim olduğunu öğrenmesine şahit olacaktı. Hicabi ile iki kız arasında zor durumda kaldı. Asiye ve Sami Hicabi'nin beşik kertmesi olan Deli Meryem ile Hicabi'yi evlendirmeye karar verdi. Fakat bunu duyan Gizem'in Hicabi'yi bırakmaya niyeti yok. Hicabi'yi bu ikili arasında zor günler bekliyor çünkü yanlış anlaşılmalar birçok şeyi değiştiriyordu.

AY YILDIZLI ADAM İÇİN KERTENKELE ŞÜPHESİ

Kertenkele Yeniden Doğuş 75. bölüm fragmanında Gizem Hicabi'den ilginç bir istekte bulundu ve minareye çıkıp onu sevdiğini söylemesini istedi. Hicabi'yi kaptırmamak için uğraşırken ikili arasında yanlış anlaşılmalar birbiri ardına geldi ve Gizem ile Hicabi'nin arası açıldı. Zeynep ise Zehra'nın mezarı başında bir adamla karşılaştı ve onu kovalarken Ziya ile Zehra'nın nişan yüzüğünü buldu. Murat ise nişan yüzüğünü kaybettikten sonra Zeynep'te görünce almak için büyük çaba sarfediyor. Murat ve Zeynep arasındaki bu uğraş bununla da sınırlı kalmayacaktır, çünkü Murat Kara Faruk'un maskesini giyip Zeynep'in odasına girmiştir. Ejder ise Ay Yıldızlı Adam'ın Kertenkele olabileceğinden şüphediği için yeni bir tuzak kurdu.

YENİ BÖLÜM DE İŞLER KARIŞIYOR

Murat'ın Kara Faruk maskesi giymesi Kara Faruk'un geri döndüğünün düşünülmesine neden olacaktır. Bu yüzden malikanedekiler ve Komiser Yılmaz Kara Faruk'un peşine düşecektir. Yılmaz Komiser Kertekele için nişan yüzüğünü kullanarak bir tuzak kurar. Kertenkele Yeniden Doğuş yeni bölüm fragmanı ile Cumartesi akşamı yayınlanacak.

DİZİNİN KONUSU

Profesyonel bir hırsız olan Kertenkele aynı zamanda çok zeki ve yeteneklidir. Yürütülen operasyonlar ve İstanbul Polisi'nin çabalarına rağmen yakalanamayan Kertenkele için hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun cümlesi kullanılmaktadır. Senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik tarafından yazılan dizinin yapımcılığını ise Yalçın Şen üstleniyor. 

KERTENKELE 75. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: kertenkele 75. bölüm fragmanıkertenkele yeni bölüm fragmanıkertenkele