06 Temmuz 2018 09:34 | Son Güncelleme: 06 Temmuz 2018 09:38

Mahir Ünal bedelli askerlik çalışmaları hakkında açıklama yaptı

Bedelli askerlik konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini hatırlatan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Gerekli çalışmalar süreç tamamlandıktan sonra başlayacak" dedi.

Mahir Ünal bedelli askerlik çalışmaları hakkında açıklama yaptı

Bedelli askerlik konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini hatırlatan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Gerekli çalışmalar süreç tamamlandıktan sonra başlayacak" dedi.

Bedelli askerlik çıkacak mı? (2018) Bedelli askerlik için yaş ve ücret belli oldu mu?Gündem27 Haziran 2018 11:48Bedelli askerlik çıkacak mı? (2018) Bedelli askerlik için yaş ve ücret belli oldu mu?Bedelli askerlik çıkacak mı sorusu bedelli bekleyen binlerce vatandaş tarafından merak ediliyor. Bedelli askerlik için yaş ve ücret belli oldu mu sorusuyla ilgili detaylar Ajanshaber.com'da.

"CUMHURBAŞKANI'NIN İLK GÜNDEM MADDESİ OLACAK"

Canlı yayına katılan Ünal, "Bedelli askerlik noktasında çalışmalar ne aşamada?" şeklindeki soruya, "Şu anda hem Meclis ayağında hem de Cumhurbaşkanlığı ayağında seçim sonrası bir yeni durumun şekillenmesi süreci var. Cumhurbaşkanımız seçimlerden önce ifade etmişti 'Bedelli konusu seçimden sonra benim masamda ilk gündem maddelerinden birisi olacak.' demişti. Şimdi bu konuda gerekli çalışmalar, düzenlemeler neyse bununla ilgili süreçler tamamlandıktan sonra çalışmalara başlayacaktır." yanıtını verdi.


Kaynak: Ajanslar

Etiketler: Mahir ÜnalBedelli