12 Ekim 2016 10:01 | Son Güncelleme: 12 Ekim 2016 10:01

Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm fragmanında heyecan sürüyor

Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden biri olan Bana Sevmeyi anlat yeni bölüm fragmanı çıktı. Leyla bu kez Haşmet'in kendisine sağladığı koşullar ve Alper'e olan duyguları arasında kalıyor.

Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm fragmanında heyecan sürüyor

Cuma akşamları Fox tv ekranlarında yayınlanan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Leyla ve Alper arasında Haşmet'ten dolayı gizli bir gerilim yaşanırken Leyla kardeşinin ölümünün ardından ailesinin yanında olmaya gidiyor. Haşmet'in yanına giden Leyla onun oynadığı oyunlardan habersiz iyi yanlarını görmeye devam ediyor. Alper ise bu durumdaki çaresizliğinden dolayı üzülüyor ve Leyla ile biraraya gelmeye çabalıyor. Gerçek yüzünü göstermeyen Haşmet ise Leyla'nın kendisine inanmasını bekliyor ve işin içinde Alper'in olduğunu bilmeden emin adımlarla ilerliyor. Alper'in varlığından habersiz olan Haşmet ise ona daha çok güveniyor ve birlikte iş yapmaya devam ediyor. Tüm bunlar sürerken Haşmet'in Leyla'yı tam anlamıyla eve geri döndürme çalışmaları da sürüyor.

LEYLA ALPER VE HAŞMET ARASINDA

Leyla bir yandan kardeşinin ölmünden sonra ailesinin yanında olmaya çalışırken bir yanda da Alper ve Haşmet arasında kalmaktadır. Alper Leyla'nın Haşmet'in yakınında durmasını istemese de hislerini söylememesi duygularının içinde kalmasına ve sadece kendisinin bilmesine neden oluyor. Aynı zamanda annesi Leyla'nın kim olduğunu da öğreniyor fakat öğrendiği şeyler bununla da sınırlı kalmıyor ve onu yeni sürprizler bekliyor. Birçok şeyin arasında kalan Leyla Haşmet ile arasındaki buzları eritince Alper'in daha da üzülmesine neden oluyor. Alper aynı zamanda ağabeyi Cihan’ın ajandasında bulduğu ipucunun peşinden gitmektedir ve kendisini henüz nelerin beklediğinden habersizdir. İrfan ise kardeşini öldürttüğünü öğrenen Haşmet için yeni planların peşindedir. 

DİZİNİN KONUSU

Leyla eşinden ayrıldıktan sonra babası Salih'in evine gelmiştir. Salih'in ikinci eşi olan Ayla, çocukları Simge ve Hakverdi ile birlikte kalmaktadır. Leyla için bu durum her şeyi daha da zorlaştırmaktadır. Babası Salih'in patronu olan Haşmet bir iş ziyareti sonucunda Leyla ile karşılaşır ve ona ilk görüşte aşık olur. Leyla'ya evlenme teklifi eden Haşmet istemeye istemeye olsa da evet yanıtını alır. Çünkü Leyla için bu evlilik bir sevgiden ziyade çocuğu için güvenli bir yuva ve gelecek sağlamak anlamına gelmektedir. Alper'de Haşmet gibi işlerinde başarılı olan biridir ve restorant işletmeciliği yapmaktadır. Alper'in hayatında eşi ve ağabeyi Cihan'ın geçirdiği trafik kazası farklı başlangıçların dönüm noktası olacaktır. Eşi hastanede yatan Alper iki yeğeni ve kızı ile bir hayat mücadelesi vermektedir. Haşmet'in restorantının başına geçmeye hazırlanan Alper ve Leyla'nın yolları düğünde ilginç bir şekilde kesişir, bu durum ikisinin de hayatlarında farklı gelişmelere neden olacaktır. 

BANA SEVMEYİ ANLAT YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: bana sevmeyi anlatbana sevmeyi anlat yeni bölümbana sevmeyi anlat yeni bölüm fragmanı