11 Ekim 2016 16:42 | Son Güncelleme: 12 Ekim 2016 10:08

No 309 17.bölüm yeni fragmanında Lale Pelinsu'ya karşı harekete geçiyor!

Sevilen dizi No 309 17. bölüm yeni fragmanında Lale Pelinsu'ya karşı harekete geçiyor. Bu kez Onur'u Pelinsu'ya kaptırmaya niyetli olmayan Lale yeni hamlelerde bulunuyor.

No 309 17.bölüm yeni fragmanında Lale Pelinsu'ya karşı harekete geçiyor!

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan ve yayınlandığı günlerde reytinglerin birinci sırasından düşmeyen No 309 17. bölüm yeni fragmanı çıktı. Her bölümde ayrı bir heyecanın ve olayın yaşandığı dizi de Pelinsu'nun oyunlarına kayıtsız kalamayan Lale ona karşı bir hamle yapıyor. Pelinsu'nun oynadığı oyuna düşen Onur bu kez kendisinin suçsuz olduğunu bildiği için Lale'yi inandırmaya çalışmıyor. Onur'un bu tavrına karşı Lale "Dün geceden sonra sadece dürüst olmanı bekledim." diyor fakat Onur onu inandırmak için çaba sarfetmiyor ve "Neye inanmak istiyorsan ona inan" diyerek gidiyor. Lale'nin bu durumdan sonra nasıl bir yol izleyeceği ise herkesi merakta bırakıyor. 

LALE VE FİLİZ İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

Pelinsu'nun yaptığı hain planlardan bıkan Lale artık harekete geçmeye karar veriyor ve yeni bir atak yapıyor. Filiz ile birlikte işbirliği yapan Lale Onur'un tekrar kendisi ile birlikte olması için kararlı adımlar atıyor. No 309 17. bölüm yeni fragmanında Onur ve Pelinsu'nun buluşacağı yere şık bir makyaj ve kıyafetle giden Lale artık ipleri eline alıyor ve Onur'u öpüyor.

DİZİNİN KONUSU

Genç ve yakışıklı bir işadamı olan Onur'un dedesinden kalan mirası alabilmesi için evlenip çocuk sahibi olması gerekmektedir. Bu uğurda elinden geleni yapan Onur annesinin ricasıyla bir randevuya gider. Gittiği randevuda bazı karışıklıklardan ötürü Lale'yle aynı masaya oturur. Lale de annesinin ısrarı üzerine farklı bir randevuya gelmiştir. Annesinin söylediği Onur'u başka onurla karıştıran Lale büyük bir hata yapar. Lale ve Onur'un yanlışlıkla aynı masaya oturup buluşması üzerine olay beklenmedik yerlere gider. Bunun sonucunda Lale'nin hamile olması ise olayları daha da karıştıracaktır. Çünkü Onur'un eski nişanlısı Pelinsu'da Lale ve Onur'un bir araya gelmemesi için elinden geleni yapacaktır. Yapımını Gold Yapım'ın üstlendiği No 309 yeni bölüm fragmanı ile izleyicinin karşısına çıktı.

OYUNCU KADROSU

Büyük bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi de usta oyuncular ve yeni jenerasyon bir arada yer alıyor. Çok sevilen Demet Özdemir (Lale Yenilmez), Furkan Palalı (Onur Sarıhan), Sumru Yavrucuk (Songül Şen), Suat Sungur (Fikret), Beyti Engin (Şadi), Pelin Uluksar (Nergis) ve Sevinç Erbulak (Betül) gibi isimler yer almaktadır. 

NO 309 YENİ BÖLÜM FRAGMANI 


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: no 309 yeni bölüm fragmanıno 309no 309 yeni bölüm