15 Ekim 2016 18:45 | Son Güncelleme: 17 Ekim 2016 00:36

Kısmetse Olur'da halk oylaması sonrası elenen isim deşifre oldu Eve giren isim ise

Kısmetse Olur'da bu hafta elenecek olan isim ifşalarından son eve girecek olan şok isim de internette paylaşıldı.

Kısmetse Olur'da halk oylaması sonrası elenen isim deşifre oldu Eve giren isim ise

Kısmetse Olur'da bu hafta eleme heyecanı startını vermeye başladı. Bu akşam yapılacak olan halk oylaması ve sonrasında yarın akşam elenecek olan isim, şimdiden sorulmaya başlandı. Türlü türlü skandal dosyalarının yaşandığı, Aşkların hezimetle bittiği, sürekli olarak birilerinin arasında bir gerçeklerin iddia edildiği hatta programın bile sahte oldu ifşaları, gün gün yarışma programını sıkıntıya sokmuştu. Düşen reytinglerin bu hafta yerine oturtulduğu iddia edildi. Geçen hafta elenen isim yerine gelen, yarışmanın geçen sezonuna damgasını yazdırmış olan Ayça ve Mehtap, hafta içerisinde boş durmadı. Gelin adayı Ayça'nın Gökhan'a adaylığı sonrasında Mehtap'ın kime çengeli takacağı da merak edilmekte. Kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanacak halk oylamasının ve bu hafta kimin eleneceğinin merak konusu olmaktan çıktığı iddiaları doğrulandı. Ve birinci olan isim, elenen isim ve eve girecek olan yeni aday isim bu hafta da ifşa edildi.

ELENEN İSİM DEŞİFRE OLDU

16 Ekim akşamı yayınlanacak olan eleme gecesinde yaşanacakların fragmanı yayınlandı. Semih'in Didem hakkındaki iddiaları ortalığı karıştıracak ve Adnan'ı kullandığı belirtilecek. 

MEHTAP AYKUT ROMATİK YEMEKTE

254. bölüm fragmanından karşımıza çıkan görüntülerde Mehtap ve Aykut çok romantk bir yemekte buluşacak ve sonraısnda olacaklar da herkesi şaşırtacak. Mehtap ile Aykut arasında bir yakınlaşmanın olacağı iddia ediliyor.

AYÇA VE MEHTAP HAREKETLENDİRDİ

Geçen hafta giren iki yarışmacının ortalığı şenlendirdiği hafta içerisinde gözlerden kaçmadı. Didem'n ifşa edlen evlilği Adnan'la arasına kara kedi soktu. Geçen sezon sevgilisini eski nişanlısıyla aldattığı görüntülendikten sonra elenen Ayça, arkadaşlarından da çok tepki toplamıştı. Mehtap'ın ise ilgi odağı bir kaç aday olduğu açıklamasından sonra ser verip sır vermediği gözlemlendi.

GÖKHAN'DAN KOCA OLMAZ

Ayça'nın Gökhan'ı seçmesine Mehtap çok tpkilendi ve Gökhan'dan Ayça'ya koca olmayacağı yönünde hayli iddialı konuştu. 

BU HAFTANIN BİRİNCİLERİ

Bu hafta birincilerin Semih Kurtulmuş ile Hazal Babalık'ın olduğu kesinleşirken, ödül yemeği de Mehtap Taşkıran ile birlikte Aykut Alagöz'ün oldu. Bu hafta iki ismin elenceği iddiaları söylenirken gelinler evinden bu isim Leyla Keskin olacak. Damatlar evinden ise Arif Can'ın elenmesi bekleniyor. 

EVE GİREN İSİM

Geçen senenin bir bombası Melis Buse Betkayan'ın eve gireceği iddiaları henüz netleşmese de o olacağı yönündeki söylentiler devam etmekte.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: haftanın finalikısmetse olur elenen isimkısmetse olur 16 ekimeve giren isim