13 Ekim 2016 16:59 | Son Güncelleme: 14 Ekim 2016 14:02

Kısmetse Olur Ayça Gökhan Aşkı startını alacak

Hafta içi hergün yayınlanan Kısmetse Olur'da bu hafta elenen isim yrine gelen Ayça, programın kurtarıcısı olarak reytinglerin tekrardan yerine oturmasını sağladı. 13 Ekim'e damgasını vuran olay da Gökhan ile Ayça arasında şok aşk iddialarıydı

Kısmetse Olur Ayça Gökhan Aşkı startını alacak

Kısmetse Olur 13 Ekim'de de skandal dosyaları ile ekranlardaki yerini aldı. Kanal D ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan ve her hafta Pazar akşamlarının eleme gecesinin yaşandığı Kısmetse Olur'da bu hafta elenen isim yerine, geçen seneden ünlü olarak giren Ayça Beğen ve Mehtap dahil olmuştu. Bir hayli kalabalık gürültüye sebep olan isimler, yine skandal olayların yaşanmasına mahal vererek reytinglerdeki oynamanın sebebi oldu. Her zaman bir gerçeğin ifşa edildiği ancak devamlı olarak da izlenme kapasitesinin gün gün arttığı Kısmetse Olur Ayça'nın yeni bir aşka girer girmez kollarını açtığı iddiaları ortalığı sarsarken, bir de kolye vakası yaşandı. Kısmetse Olur 13 Ekim 2016 tarihinde Ayça Beğen Gökhan'a olan ilgisini tekrardan belirterek, kime talip olarak geldiğinin de sinyallerini veriyor.  Yepyeni bir aşk doğuyor... Hafta içi öğle kuşağına damgasını vuran her gün son bölümde olanların merak edildiği evlilik programında 14 Ekim'de yaşanacaklar da herkesi şok edeceğe benzemekte.

KISMETSE OLUR AYÇA NİSPETLERİNE BAŞLADI

Sezona düşük reyting oranı ile giriş yapan program kurtarıcı olarak geçen sezon çok sayıda skandala imzasını atan Ayça ve Mehtap'ı geri çağırıp, onları kurtarıcı olarak dahil etmişti. Ve bu dakikadan sonra da Kısmetse Olur 13 Ekim tarihli programda Ayça yine hızlı atılımlarda bulunarak Gökhan'a talip geldiğini belirtti. hatta Gökhan ile Aycan'ın başbaşa olduğu bir ara devreye girerek, 'kolye' açıklamasını yaptı. Ayça; “Gökhan benim kolyemi getirdin mi? Sende arabada kalan kolyemi” demesi, çiftin dışarıda da bir arada göründüğünün sinyallerini vererek yepyeni bir iddiayı da ortaya çıkardı.

Kısmetse Olur 10 Ekim Adnan ve Didem cephesindeki ayrılık çanları evi dağıtacakMedya10 Ekim 2016 15:32Kısmetse Olur 10 Ekim Adnan ve Didem cephesindeki ayrılık çanları evi dağıtacakKısmetse Olur yarışma programının 10 Ekim tarihli yayınında yaşananlar herkesi şok etti. BU hafta eve Gelin adayı Mehtap, Didem Delen ile ilgili iddiası şok etkisi yaratırken çiftin ayrılacağı yönünde dedikoduların çıkmasına neden oldu.

 

AYÇA İLE GÖKHAN BİRBİRLERİNİ TANIYOR 

Kısmetse Olur evine geri dönen Ayça, Gökhan ile dişarıdan birbirlerini tanıyor iddiaları bugün kü 13 Ekim yayıında kesinleşmiş bulunmakta. Yani kısacası Kısmetse Olur Ayça, programda var olduğu sürece, yarışmanın da reytingleri, yaşanan skandallar ile hep var olacak

DİDEM EVLİ İDDİALARI

Eve ilk girdiği akşam Mehtap'ın Didem ile Adnan arasında soğuk savaş çıkmasına sebep olan iddialarında sessizlik hakim iken, aşklarında son nokta koyulduğu iddialrı da yanıtını buldu. Kısmetse Olur Didem'in önceden evlenip ayrıldığı ve bunu gizlemesi yayınlandığı güne damgasını vurmuştu. Girdiği ilk dakikadan itibaren ifşalarına başlayan Mehtap dha çok pot kıracağı ve gerçekleri de gün yüzüne çıkaracağını belirtti. 

FORMATI

7 genç kız ve genç erkeğin mesai yapar gibi Kısmetse Olur evine girdiği evlendirme programı formatında, gün gün çatırdamalarda yaşanmakta. Yarışmada evlenip ortak 250 bin liranın sahibi olmanın yanında bir de tek başına 100 bin liralık ödüle sahp olma düşüncesi tüm yarışmacıları heyecanlandırmakta. Her hafta Pazar günleri elemenin yaşanması akabinde bu hayallere de bir aday veda edecek.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: kısmetse olur gökhankısmetse olur ayçakısmetse olur 13 ekimkısmetse olur


  • Simay Bakuş - Lütfen ayçayı eve geri getirin yoksa bu program İZLENMEZ

    0 0