15 Ekim 2016 02:13 | Son Güncelleme: 15 Ekim 2016 14:24

Kısmetse Olur Gamze'nin şok eden ifşası halk oylamasına damgasını vurdu

Gün gün ifşaların yaşandığı Kısmetse Olur'da son skandal, Aycan ve Mehtap'ın açıklaması sonrasında Gamze'nin şok eden gizli notları oldu.

Kısmetse Olur Gamze'nin şok eden ifşası halk oylamasına damgasını vurdu

Kısmetse Olur yeni sezona bomba gibi başlamış iken yeni gelin ve damat adaylarının isimleri ve gerçek hayattaki meslekleri de en çok aranan konu oldu Eleme heyecanının her pazar günü yaşandığı yarışma programında en son eve giren adaylar geçen senenin adeta reyting koruyucuları olan Ayça ve Mehtap olmakta iken akan kanı da geri sarma anlamında atılmı bir adım oldu. Gün gün ifşaların yaşandığı bu evde son olarak Adnan ve Didem arasına kara kedi gibi giren Mehtap, Didem'in evli olduğu iddialarını ortaya atmış sonrasında ikilinin arasını bozmuştu. Kan kaybeden yarışmanın reytngleri ogün bugündür tekrardan tavan yapmaya başladı. Özellikle de dikkatleri üzerine toplayan gelin adayı Gamze'nin gizli notları, Aycan ve Mehtap tarafından deşifre edilmesi olayı sonrasında ortalık karıştı. Özel notları ortaya çıkan Gamze'nin kendini nasıl savunacağı ise merak konusu iken damatlar evi tarafınca basılıyor. Damatlar evini basan gelin adayı damatların da olayı büyütmesi ile ortalık velveleye verildi.

KISMETSE OLUR GAMZE HAYATI

Tartışmalı fırtınalı aşkların yaşandığı izdivaç programı devam ediyor. Yarışmanın yeni sezonunun belki de en gözde isimlerinden Gamze Öztürk. 27 yaşında olan gelin adayı “Benim evleneceğim erkek kültürlü ve yakışıklı olmalı, renkli gözlü, açık tenli olmalı. Elbette beni elinde tumayı bilmeli, biraz da maço olmalı. Beni aldatmayı aklından bile geçirmesin yani elime oklavayı aldırmasın.” şeklinde hayalindeki damat adayını açıkladı. 60 kilo ağırlığında olan Gamze, uzun boyluluğuyla dikkatleri üzerinde topluyor. Yarışmacı 1.82 boyunda. 

HALK OYLAMASI İFŞA EDİLDİ

15 Ekim'de halk oylamasının yaşanacağı yarışmada haftanın birincisi Semih ve Hazal olacak. Bilindiği üzere Semih ve Hazal kayınvalidenin devreye girmesi sonrasında barıştılar. Yemeğe çıkan Aykut ve Mehtap arasında yaşanacak olanlar, yeni aşk iddialarına yol açarken, ikili arasında aşk kıvılcımı yaşanacak. Daha sonrasında Aykut ile Didem'in yemeğe çıkması ile Adnan ile ipler iyice kopacak.  Damat adayı Gökhan ise 3 gelin adayının arasından kimi seçeceği merak konusu iken, Ayça Beğen'in kazanma olasılığının büyük olduğu iddia ediliyor. Ayça Beğen geçtiğimiz sezon da yarışmada vardı. 28 yaşındaki yarışmacı 23 Ağustos 1988 İstanbul doğumludur. Elazığ’lı yarışmacı 55 kilo 1,65 boyundadır. Geçen sezon eski nişanlısı ile görüntülenince diskalifiye edilmişti.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: kısmetse olurgamze göktürkkısmetse olur gamzehalk oylaması