15 Ekim 2016 02:53 | Son Güncelleme: 15 Ekim 2016 02:53

ATV Kırgın Çiçekler yeni sezona o ünlü isim transferi ile başlayacak

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler'e son dakika transfer. Burak Kimyager 'Hikmet' rolü ile karşımıza çıkacak

ATV Kırgın Çiçekler yeni sezona o ünlü isim transferi ile başlayacak

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler'e yepyeni bir oyuncu dahil oluyor. Dizinin 58. bölümünde Burak Kimyager dizinin oyuncu kadrosuna dahil olacak. Her hafta Pazartesi günleri saat 20.00 itibari ile ATV ekranlarında olan ve çok sayıda izleyici kapasitesine hakim olan dizide 17 Ekim akşamı 55. bölümü ile ekranlara gelecek. 'Hikmet' karakteri ile dahil olan oyuncunun hayatı ile ilgili bilinmeyenler, bu haberden sonra magazin gündemine oturdu. Kimyager, ekranlarda yayınlanan Aydamaya isimli çocuk programındaki Tonguç karakteri ile ünlenmişti.

BURAK KİMYAGER HAYATI

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi’nden mezun olan Kimyager, 1974 doğumlu. Fatmagül’ün Suçu Ne, Kanıt, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Alemin Kralı isimli dizilerde rol almıştır. Ayrıca bir çok sinema filminde de adını yazdırmıştı.

KIRGIN ÇİÇEKLER

Kırgın Çiçekler, 29 Haziran 2015 tarihinden beri atv'de yayınlanan bir dram, gençlik ve aile dizisidir. Başrollerini; İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan ve Çağla Irmak paylaşmaktadır. İlk bölümü 29 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Dizi, 12 Ocak 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Vakfı En İyi Dram ödülünü almıştır.

ÖDÜLE DOYMUYOR

Ayrıca İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından yapılan ödül töreninde en iyi dizi ödülünü almıştır. Kore ve Fransa'daki ödül törenlerinde adaylıkları vardır.

KONUSU

Dizi 5 kızın hayata karşı mücadelelerini ve anne baba özlemlerini anlatmaktadır. Eylül 16 yaşında bir genç kızdır. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiştir. Küçük bir gecekondu da annesi Mesude,kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal ile birlikte yaşamaktadır. Eylül Kemal'in tacizine uğrar. Durumu annesine anlatır. Annesi Eylül'e inanmayıp onu yetimhaneye verir. Eylül'ün o günden sonra yetimhane günleri başlar. Eylül'ün kaldığı odadaki 4 kız ile aralarındaki bağ hiç kopmaz. 

SON BÖLÜMDE OLANLAR

Mert, Songül'e aşk itirafı yapmaktadır. Bu durumddan sonra Mert ile Güney arasında soğuk savaş başlar. Songül'le, Güney aşkı bitme noktasına gelir. Banu erken doğum sancıları sonrasında hastaneye kaldırılır. Annesini ziyarete gelen Kader, kardeşinin para karşılığı başka bir aileye verileceğini öğrenir. Defne, Cemre'nin herkese evlatlık olduğunu söyleyeceğini düşünerek korkunç bir plan yapar.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: burak kimyagerkırgın çiçekler oyuncularıkırgın çiçekler