12 Ekim 2016 11:08 | Son Güncelleme: 13 Ekim 2016 10:27

Kara Sevda yeni bölüm fragmanında gerçekler gün yüzüne çıkıyor

Sevilen dizilerden biri olan Karda Sevda yeni bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Deniz'in kendi çocuğu olduğundan şüphe duyan Kemal bu şüphe'nin peşine düştü ve gerçekleri öğrenmeye bir adım daha yaklaştı.

Kara Sevda yeni bölüm fragmanında gerçekler gün yüzüne çıkıyor

Star Tv ekranlarında yayınlandığı günden beri büyük ilgi gören ve oldukça büyük bir hayran kitlesi elde eden dizilerden biri olan Kara Sevda yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Nihan Emir'den intikam almak için uzun süreli planlar yapmaktadır fakat Emir bu durumdan habersiz Nihan'ın kendisine artık ikna olduğunu ve yeni bir hayat kuracaklarını düşünmektedir. Nihan kızı Deniz'e kavuştuktan sonra onu tüm tehlikelerden uzak tutmaya çalışmaktadır ve başlatacağı yeni bir savaşın sinyallerini vermektedir. Artık Kemal'den uzak durmaya karar veren Nihan kalbine söz geçirmekte ise oldukça zorlanmaktadır. Hapishaneden çıkan Kemal ise düşmanı ile karşılacağı zamanı iple çekmektedir. O da Nihan gibi düşünerek kalbine duvarlar örer fakat yine Nihan gibi başarılı olamaz.

KEMAL'İN HAMLELERİ HERKESİ SARSIYOR

Kara Sevda yeni bölüm fragmanında Emir'e yardım eden Zeynep farklı dertlerle ve ona olan duyguları ile baş etmek zorunda kalır. Üstelik Zeynep beklemediği bir anda büyük bir darbe almaktadır. Karşısına çıkan Hakan ise Zeynep'i geçmişe götürür ve Ozan ile arasında olanların vicdan azabına sebep olur. Ayrıca Hakan elinde Ozan’ın öldüğü güne ait bir delil de bulundurmaktadır. Emir ise yaşananlar karşısında kayıtsız kalamaz ve Asu'yu çıkmaza sokacak bir anlaşma yapmaktadır. Üstelik Asu bu kez tuzağa düşmekten kaçamaz. Emir'e karşı atağa geçen Kemal ise işleri alt üst edecek bir sürpriz ile gelmektedir. Durumdan bihaber olan Emir bu savaşı kazandığını zannederken Kemal kendi kurallarını belirlemiştir. Fakat Kara Sevda yeni bölüm fragmanında tüm bunların yanında Nihan'ı hesaba katmamıştır.

DİZİNİN KONUSU

Kara Sevda Kemal ve Nihan'ın imkansız aşkını konu edinmektedir. Kemal berber bir babanın ortanca oğludur ve Maden Mühendisliğini bitirmiştir. Kemal iş aradığı sırada teknelerin boya işlerini yaparak para kazanmaktadır. Nihan ile bir otobüste karşılaşır ve büyük bir tutku ile birbirlerine aşık olurlar. Fakat Nihan'ın kardeşi Ozan'ın birini öldürmesi ve bu olayı gizlemesi için Emir'le evlenmek zorunda kalmıştır. Kemal çok sevdiği Nihan'a evlenme teklifi eder fakat Nihan kardeşini kurtarmak için maddi imkansızlıkları bahane ederek Kemal'i reddeder ve Emir ile evlenir. Bunun üzerine Kemal İstanbul'u terk ederek Zonguldak'a madende mühendis olarak çalışmaya gider. Daha sonra yaşanan maden kazasında patronunu kurtaran ve diğer işçilerin can kaybını önleyen Kemal'e patronu ortaklık teklif eder. Kemal artık çok güçlüdür ve Nihan'ın eşi Emir'in katıldığı bir ihaleye katılarak zarar etmelerini sağladıktan sonra kendileri ile iş yapmak zorunda bırakır. Emir ise Nihan ve Kemal'in geçmişini öğrendikten sonra Nihan'ı kaybetmemek için Kemal'e karşı savaş açmıştır.

KARA SEVDA YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: kara sevda yeni bölüm fragmanıstar tvkara sevda