14 Ekim 2016 17:25 | Son Güncelleme: 15 Ekim 2016 11:51

Şener Şen İçerde dizisi ile U dönüşü yapıyor

Yeni dizi İçerde oyuncularına öyle dev bir isim ekleniyor ki. Şener Şen reytingleri zorlayan yeni dizi de Akın Işık olarak girecek iddiaları, Twitter'de TT oldu

Şener Şen İçerde dizisi ile U dönüşü yapıyor

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli'nin başrollerini oynadığı yeni dizisi 'İçerde' yayınlandığı ilk günden itibaren zaten beklenilen izleyici kapasitesine ulaşmış iken,, dizi hakkında son dakika geçen magazin haberinde İçerde oyuncularına çok ünlü bir ismin katılacağı beirtildi. Şener Şen ile dizinin yeni bölümleri için anlaşma sağlandığı iddiaları gündeme düşerken, kadro da Akın Işık rolü ile karşımıza çıkacağı da belirtildi. Peki ya usta oyuncunun yeni diziye dahil olduğu iddiaları doğru mu? Dizinin Yeşim karakteri Gözde Kansu'nun sosyal medya hesabında açıkladığı bu anlaşma ile ilgili olarak gözler yapımcılardan gelecek müjdeii haberi bekler oldu. Sevenlerinin adeta sevince boğulduğu Şen'in diziye dahil olduğu söylemleri sonrasında baakalım gelecek bölümlerde ne gibi sürprizlerle karşılaşacağız. Öte yandan iddialara göre; yepyeni dizinin konusu ve oyuncuları da bu açıklama için onay vermiş

ŞENER ŞEN iÇERDE'YE DAHİL OLDU

Gözler dizi de bir başka usta oyuncu Çetin Tekindor'dan gelecek açıklamaya da çevrildi. Bilindiği üzere Av Mevsimi setinde Şen ile birlkte rol almışlardı. Eğer ki bu proje doğru ise iki usta isim birlikte ikinci kere oynayacak ve dizinin reytinglerinin önüne geçilemeyeceğe benzemekte. Konu ile alakalı bir açıklama yapılmazken usta oyuncu Şener Şen'in diziye dahil olacağı iddiası İçerde Dizisi'nin hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. 

TWİTTER'I ADETA SOLLADI

Usta oyuncunun diziye dahil olacağı iddialarının açıklanması akabinde sosyal medya Twitter adeta çalkalanırken Şener Şen adete TT (trending topic) oldu.

İÇERDE KONUSU

Ay Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktaryapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği dizinin başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli paylaşmakta. Polis Akademisi'nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert'dir.

İÇERDE OYUNCULARI

Çağatay Ulusoy: (Sarp Yılmaz)  Füsun'un oğlu, Umut'un abisidir. Organize Suçlarla mücadele ekibinin mafya çetesi içerisindeki adamı. Yusuf müdür tarafından Kebapçı Celal'in yanına yerleştirilmiş bir köstebektir.

Aras Bulut İynemli: (Umut Yılmaz - Mert Karadağ ) Füsun'un oğlu, Sarp'ın kardeşi. 3 yaşındayken Kebapçı Celal'in adamları tarafından kaçırılmış ve sokaklarda mendil satmaya zorlanmıştır. Melek sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve polis okuluna girmiştir. Kebapçı Celal tarafından devletin içine yerleştirilmiş ajandır.

Bensu Soral (Melek) : Mert'in çocukluk arkadaşı, Kebapçı Celal'in manevi kızıdır. Sokakta Mert ile birlikte mendil satmaktayken Celal onu büyütüp avukat yapmıştır. Sarp'a aşıktır.

Mustafa Uğurlu (Yusuf ): Organize Suçlar ve Kaçakçılıkla Mücadele Şubesi'nin müdürü. Celal'i yakalamak için Sarp'la birlikte hareket eder.

Çetin Tekindor Kebapçı Celal : Melek'in manevi babası. Mafya çetesinin lideridir. Gerçek adı Celal Duman'dır. Umut'u kaçırtmıştır. Umut'u büyütüp Organize Suçlarla mücadele ekibine ajan olarak sokmuştur.

Rıza Kocaoğlu (Davut): Kebapçı Celal'in sağ kolu, soğukkanlı bir katil. Melek'e aşıktır. Hem yeni geldiği için, hem de Melek'in yanında olduğu için Sarp'tan hoşlanmaz.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: yeni oyuncuiçerde oyuncularıiçerdeşener şen