15 Ekim 2016 19:02 | Son Güncelleme: 19 Ekim 2016 13:20

İçerde 4. bölümdeki çekim hataları seyirciyi çileden çıkardı

İçerde dizisi 4. bölümünde yapılan hatalar, yok artık dedirtirken, kalem alınan köşe yazısında da mesaj vakası gündeme son noktayı vuruyor

 İçerde 4. bölümdeki çekim hataları seyirciyi çileden çıkardı

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin başrollerini paylaştığı ekranlarda adeta reyting rekorlarının kırıldığı İçerde 4. bölümünde neler olacağından çok dizinin yeni bölümünde kaleme alınan çekim hataları gündeme oturdu. İzleyenlerin şaşırdığı bu kadar da olmaz dedirttiği çekim hatalarını Sabah Gazetesinden Yüksel Aytuğ kaleme aldı. İzleyicilerin tabiri caiz ise pür dikkat izlediği dizinin son bölümündeki hatalara da tahammülü olmadığı köşe yazısında okuyucu odaklı açıklandı. 

İZLEYİCİNİN DİKKATİ HATAYI ELE VERDİ

 "Yüksel Bey merhabalar, dizilerde birçok hata gözüme çarpmasına rağmen ilk defa böyle bir konu için yazıyorum ama artık yapımcıların insanları enayi yerine koymasına dayanamıyorum. Şimdi gelelim konumuza...

Show TV'de yayınlanan İçerde dizisinin ABD yapımı, Leonardo DiCaprio ve Matt Damon'ın başrollerini paylaştığı Köstebek filminin kopyası olduğunu söylememe gerek yoktur herhalde. Ancak bir iş yapılıyorsa bunun da en azından daha az hatalı yapılmasını beklemek bir sinemasever olarak hakkım.

Bu dizinin 10.10.2016 tarihinde yayınlanan dördüncü bölümünün 57'nci dakikasında; Sarp, Melek'e SMS yazıyor. Ekranda görüldüğü üzere 'Çıktım geliyorum' yazıyor ve gönderiyor. Gönderildiği saat ise 20.02 olarak görünüyor. Melek, mesaj sesi geldiğinde telefonu eline alıyor ve ekranda saat 16.05 olarak görünüyor. Anında mesajı açıyor ve okuyor. Bu arada bizler de mesajı okuyoruz ve afallıyoruz. Çünkü aynen şöyle yazıyor: 'Ben çıktım geliyorum.' Hatta mesajı okurken saat yine 16.07 olarak görünüyor.

Şu anda İçerde dizisinin devamını seyrediyorum, hataları aynen devam ediyor. Ben de sanmıştım ki sadece bir hata var. 59'uncu dakikada Sarp, Melek'i arıyor. Sarp'ın telefon saati 22.47, Melek cevap veriyor 16.08, yani Mert SMS yazalı iki saat 45 dakika olmuş ama Melek'te bir dakika geçmiş! Hadi diyelim ki farklı ülkedeler, aradaki saat farkı SMS'lerde yaklaşık dört saat. Ee peki aradığında niye 5.5 saatlik, farklı ülkede değiller? Yani bunlar nasıl iş yapıyorlar anlamadım. Tahminim, kanallara gönderirken kendileri seyretmiyorlar ya da 'Biz fark ettik ama bir daha uğraşmaya değmez, nasıl olsa kimse anlamaz' diye düzeltmeleri yapmadan yayınlanmak üzere gönderiyorlar. Seyirciye biraz daha saygı lütfen!" şeklinde yapılan yazısı, izleyicilerin dikkatini gözler önüne seriyor.

SOSYAL MEDYA ÇALKALANDI

Sosyal medya da geçen hafta TT olan isim Şener Şen olmuştu. İçerde dizisinin yeni bölümlerinde Akın Işık olarak karşımıza çıkacak olan Şen'in henüz bu açıklamayı yapmadığı ve sadece bir iddia çerçevesinde olduğu belirtildi. 

Milliyet Gazetesi'nden Ali Eyüpoğlu, ünlü dizinin yapım şirketi olan Ay Yapım'a ulaştı ve Şen'in diziye dahil olup olmayacağını öğrendi. Eyüpoğlu duruu şu şekilde özetledi. 

“İçerde”nin yapımcısına sordum, var mı böyle bir şey diye?

Aldığım yanıt şu:

“Yok... Öyle bir laf yayılmış, ama doğru değil bu. Öyle bir durum yok.”

İÇERDE OYUNCULARI

Dikkatle izlenen dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: içerde çekim hatalarıiçerde 4. bölümiçerde


  • Mia Sevamat - Mehaba akadslar ben mia italyadan geliyo ama bu kadrda olsun yani değilmi cnim bizim italyada hiç böyle değil

    1 0
  • can cana - seyirci dizimi izliyor yoksa telefondaki saatimi kontrol ediyor ..ya bırakacaksınız fazla ince ayrıntı bunlar .bunlar dizi eleştirmenligi degil .işguzar eleştiriciliktir bu .binkişide birinin dikkatinden kaçmamıştır o sahne .ortaya söylemişlerdir .sende snki kendin bulmuş gibi yazıya dökturmuşun

    0 0