12 Ekim 2016 12:46 | Son Güncelleme: 13 Ekim 2016 10:26

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölüm fragmanında şok edici gelişmeler yaşanıyor

Atv'nin rekortmen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında şok edici gelişmeler tüm hızıyla devam ediyor. EDHO da Hızır yaptıklarından sonra Alparslan'ın biletini kesmek için hazırlanıyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölüm fragmanında şok edici gelişmeler yaşanıyor

İddalı ve dikkat çeken yapımlardan biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında yine nefesleri kesen olaylar yaşanıyor. Hızır'ın eski aşkı Ceylan'ın ortaya çıkması ile Meryem için yeni bir savaş başlıyor. Yaşanan olaylardan sonra birbirlerine daha çok kenetlenen Meryem ve Çakır, Esra ile İlyas'ın düğününde yaşananlarla bir kez daha sarsılacaktır. Herkesin birbiri arkasından işler çevirdiği masa da bu kez herkes birlik olup ortak düşman için savaşacaktır. Ama Hızır için asıl darbe Alparslan'dan gelecektir. Büyük sırrın ortaya çıkmasından sonra ihanetlere tahammülü olmayan Hızır'ın nasıl bir yol izleyeceği ise hem ailedekiler hem de masa üyeleri tarafından merak edilmektedir. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Alparslan için ölüm ve kalım arasında bir kaos başlayacaktır. 

HIZIR İHANETİ AFFETMİYOR

İlyas'ın düğününde gün yüzüne çıkan gerçekler tüm aile bireylerinde iz bırakacaktır. Aldığı darbe ile sarsılan Çakır yeğeni Alparslan için karar vermek zorunda kalacaktır. Hiçbir ihanete tahammülü olmayan Hızır kendi canından kanından da olsa Alparslan'ı öldürmeyi planlamaktadır. Devlete çalıştığı ortaya çıkan Alparslan için bundan sonra yaşam savaşı başlayacaktır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Alparslan İlyas'ın tanıdığı haklardan birini seçecektir. Tüm aile bireylerinin hastanede toplanması ile Çakır'ın Alparslan'ı öldürdüğü belli olacaktır. Hızır ise artık Alparslan'ın dayısı ise hesaplaşacaktır.

EDHO KONUSU

Ekranların sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz konusunda girdiği mafya dünyasında zirvede olan Hızır Çakırbeyli'nin hayatı anlatılıyor. Güçlü olduğu kadar haksızlıklara karşı duruşu ile bilinen Hızır hem sevmeyi hem de sevilmeyi de çok iyi bilmektedir. İlgi odağında olmayı seven Hızır en çok kızı, sevgilisi, annesi, karısı arasındadır. Hepsini kendi canından çok seven Çakır onlar için bir dost, bir ağabeyolmaktdır. Sözüne güvenilir biri olan Çakır devletin engeline takılır. Yeraltı dünyasının en büyüklerden biri olmaya çalışan Hızır'ın hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Dizinin yapımcılığını Raci Şaşmaz yaparken oyuncu kadrosunda Deniz Çakır, Ozan Akbaba, Kenan Çoban, Sanem Çelik, Tuna Orhan, Tarık Ünlüoğlu, Hakan Karahan ve Oktay Kaynarca yer almaktadır.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI ŞOK EDİYOR


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: eşkiya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm fragmanıedhoeşkiya dünyaya hükümdar olmaz