06 Haziran 2018 11:16 | Son Güncelleme: 06 Haziran 2018 11:21

Fatih Portakal'a şok! İftira soruşturması başlatıldı

FOX TV’nin Mersin Devlet Hastanesi hakkındaki yalan haberiyle ilgili 'Devlet organlarını aşağılama', 'Hakaret' ve 'İftira' suçları kapsamında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Fatih Portakal'a şok! İftira soruşturması başlatıldı

Şehir hastanelerinin çok büyük olmasından şikayetçi olan ve hastaların hastane içinde ulaşımda zorlandığını iddia eden sunucu Fatih Portakal'ın bu yorumunu ispat etmek için yalan haber yaptırdığı ortaya çıkmıştı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Sabah'ın haberine göre, FOX TV’nin Mersin Devlet Hastanesi hakkındaki yalan haberiyle ilgili 'Devlet organlarını aşağılama', 'Hakaret' ve 'İftira' suçları kapsamında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

FOX TV Spikeri Fatih Portakal ve Sorumlu Müdür İbrahim Onur Kumbaracıbaşı'nın soruşturmada şüpheli oldukları öğrenildi.

Bakırköy 1. Sulh Ceza Hakimliği aynı haberle ilgili FOX TV ekranlarında cevap ve düzeltme metni yayınlanmasına da karar verdi.

Yalancının mumu yatsıyı görmedi! Fatih Portakal'ın haberi yalan çıktı! Gündem01 Haziran 2018 14:09Yalancının mumu yatsıyı görmedi! Fatih Portakal'ın haberi yalan çıktı! Fatih Portakal şehir hastanelerini kötülemek için yalan haber yaptı.

 

Etiketler: fatih portakal