19 Ekim 2016 02:01 | Son Güncelleme: 19 Ekim 2016 14:52

Fahriye Evcen estetik oldu mu? Aslı Enver küslüğünde kalpli gönderme

'İkimizin Yerine' filminin galasına katılan Fahriye Evcen, Aslı Enver ile aralarındaki küslük iddialarına açıklama yaptı

Fahriye Evcen estetik oldu mu? Aslı Enver küslüğünde kalpli gönderme

Murat Boz ve Burak Özçivit'in filmi sonrasında iki arkadaşın sevgilileri de adeta kanka olmuş hatta son zamanlarda birbirleri ile ilgili kavga ettiler, küstüler yönünde iddialar ortya atılmıştı. İkimizin Yerine isimli filmin galasına katılan Evcen, Enver küslüğü iddiaları ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. 'aslında biz hep bir aradayız." açıklamasını yaparak haklarında atıla iddialara son noktayı koydu. 

İŞTE KÜSLÜK İDDİALARI

 İddialara göre aynı firmasının reklam yüzü olan Aslı Enver ve Fahriye Evcen filmin setinde kavga ettiler. Bu kavga sonrasında yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Murat Boz ve Burak Özçivit'in de arası bozuldu. Hatta bu sebeple 'Kardeşim Benim' sinema filminin devamının çekilemeyeceği konuşuluyordu.

GALADA MERAK EDİLEN ESTETİK AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde estetik yaptırdığı iddialarıyla gündeme gelen Evcen, bu konuya da açıklık getirdi. Fahriye Evcen şöyle konuştu: "12 yıldır ekrandayım yani 18 yaşımdan beri. Hiç bir şey olmadığını bakan herkes görür. Estetik ameliyat değil en küçük müdahale bile olmadı. 30 yaşındayım ne ameliyatı."

BOZ VE ÖZÇİVİT KÜS İDDİALARI

Hayatlarındaki kız arkadaşları yüzünden aralarının küs oldukları düşünülen ikili bu sefer hep birlikte buluştular. Burak Özçivit, Perşembe günü Murat Boz'la oynadığı "Kardeşim Benim" filminin tanıtımı için Atina'ya gitmişti. Cuma günü akşamüstü Atina'dan dönüşü tam trafik saatine denk geldiği için Burak Özçivit'i havalimanından alan Fahriye Evcen, Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver ile Akbatı'da Huxo adlı mekanda bir araya geldiler.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: fahriye evcenaslı enverfahriye evcen estetikküs