11 Mayıs 2018 21:59 | Son Güncelleme: 11 Mayıs 2018 22:27

Ezan okununca ne yapacağını şaşırdı!

Antalya Muratpaşa Kent Meydanı'nda açık havada devam eden program sırasında yatsı ezanı okundu. Ezan sesi yayına da gelince ortaya ilginç diyaloglar çıktı.

Ezan okununca ne yapacağını şaşırdı!

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Halk TV'de yayınlanan Halk Arenası programında Uğur Dündar'ın konuğu oldu.

Antalya Muratpaşa Kent Meydanı'nda açık havada devam eden program sırasında yatsı ezanı okundu. Ezan sesi yayına da gelince ortaya ilginç diyaloglar çıktı.

DÜNDAR, NE YAPMASI GEREKTİĞİNİ BİLEMEDİ
Dündar, ezan sesinin yayına geldiği esnada "Ezan da okunuyor, Allah kabul etsin"sözleriyle ne yapacağını şaşırdı ve topu İnce'ye attı.

Saadet partili amca isyan etti! Siyaset07 Mayıs 2018 19:34Saadet partili amca isyan etti! "Erbakan'ın kemiklerini sızlattın"Temel Karamollaoğlu'na sert tepki gösteren amca, "Oy namustur, vatandır, imandır, dindir Allah'tan korkun İslam düşmanlarıyla, vatan hainleriyle nasıl iş birliği yaparsınız?" dedi.

 

Muharrem İnce ise; "Ezan okunurken konuşulmaz diye bir şey olmaz. Bir şarkı söylemiyoruz, eğlenmiyoruz. Ezan hem namaza çağrıdır, hem bağımsızlığımızın sembolüdür. Bağımsızlığımızın iki sembolü vardır: bayrak ve ezan. Ezan, hem bağımsızlığımızın sembolüdür hem de bir iddiadır. 'Biz bu toprakların sahibiyiz, müslümanız, buradayız' demektir. O yüzden konuşmakta hiçbir sakınca yok."sözleriyle durumu toparladı.

Uğur Dündar'dan küstah sözlerGündem07 Mayıs 2016 08:14Uğur Dündar'dan küstah sözlerHalk Tv'de ekrana gelen Halk Arenası programının moderatörü Uğur Dündar skandal ifadeler kullandı.

 


Kaynak: Ajanslar

Etiketler: Muharrem İnce


  • Kerem Can - Ezanı susturan ve Türkçe olarak okutan bunların partisi değil mi

    3 0
  • Fatih Karakuş - Duyan da bu İslâm ve Müslüman düşmanlarını Müslüman zanneder. Sizin zihniyyetiniz tamâmiyle İslâm'ı yok etme üzerine kuruludur.

    5 8