18 Ekim 2016 00:55 | Son Güncelleme: 18 Ekim 2016 00:56

İçerde yapımcıları Ercan Kesen ile sağ gösterip sol vurdu

İçerde dizisinin Akın Işık rolüne Şener Şen'in gelmesi beklenirken son dakika golü ile Ercan Kesal ekranlarda görüldü.

İçerde yapımcıları Ercan Kesen ile sağ gösterip sol vurdu

İçerde Dizisinin Akın Işık rolü Ercan Kesal'ın oldu. Günlerdir sosyal medya da ortaya atılan Işık rolünü Şener Şen'in oynayacağı yönündeki söylentilere, dizinin yapımcıları son noktayı koymuş ve Şen ile ilgili herhangi bir anlaşmanın olmadığını açıkladıktan sonra peki ya rolde kim oynayacak sorusu gündeme düşmüştü. Yayınlanan son bölümde herkes Şen'i beklerken Erdal Kesal'ın dizide karşımıza çıkması herkesi şaşırttı.

ERCAN KESAL İÇERDE'YE DAHİL OLDU

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli'nin başrollerini oynadığı İçerde dizisinde izleyicilerinin karşısına Akın Işık rolü ile çıkacak olan Şener Şen'i herkes beklerken karşımıza çıkan Ercan Kesan, dizi de çok mmerak edildi. Peki ya Kesan hangi dizilerde oynadı? 

İÇERDE DİZİSİ

Ay Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktaryapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği dizinin başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli paylaşmakta. Polis Akademisi'nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert'dir.

ERCAN KESAL 

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1984 yılında mezun oldu. Keskin Devlet Hastanesi, Bala ve köylerinde Sağlık Ocağı hekimliği yaptı. Daha sonra özel hastane sektörüne girdi. Nuri Bilge Ceylan'ın Uzak filmiyle oyunculuğa adım attı. Bir Zamanlar Anadolu'da filminde Ebru ve Nuri Bilge Ceylan'la birlikte yazdığı senaryo; 2011 yılında Asia Pacific Screen Ödülleri'nde "En İyi Senaryo" dalında ödüle aday gösterildi. Peri Gazozu (2013) ve Nasipse Adayız (2015) kitapları İletişim Yayınları tarafından basılmıştır. 

Ben O Değilim : Tayfun Pirselimoğlu - 2013
Hükümet Kadın 2 : Sermiyan Midyat - 2013
Ben de Özledim : Onur Ünlü - 2013
Sen Aydınlatırsın Geceyi : Onur Ünlü - 2013
Yozgat Blues : Mahmut Fazıl Coşkun - 2013
Hükümet Kadın : Sermiyan Midyat - 2012
Küf : Ali Aydın - 2012
Bir Zamanlar Anadolu'da : Nuri Bilge Ceylan - 2011
Albatrosun Yolculuğu : Cengis Temuçin Asiltürk - 2010
Vavien : Yağmur Taylan\Durul Taylan - 2009
Üç Maymun : Nuri Bilge Ceylan : 2008
Uzak : Nuri Bilge Ceylan - 2002


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: içerdeercan kesalbensu soralakın ışık