14 Ekim 2016 13:09 | Son Güncelleme: 14 Ekim 2016 13:09

Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı nefes kesti!

TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 62. bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Yayınlandığı gün reytinglerden düşmeyen dizi 3. sezonda da herkesi ekrana kilitleyecek

Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı nefes kesti!

Önceki sezonunda fırtınalar estiren Diriliş Ertuğrul 62. bölüm fragmanı çıktı. Hayranlarının başlamasını merakla beklediği tarihi dizilerden biri olan Diriliş'te yine sular durulmuyor. Geçtiğimiz sezonda Ertuğrul yaralanan ağabeyi Sungur Tekin'i obaya getirdi. Kayı otağında Sungur'un yaralanması gerginliği giderek arttırdı. Yaşadıklarından ötürü Gündoğdu ise Ertuğrul'u sorumlu tuttu ve sebebinin ise onları dinlememesi olduğunu söyledi. İkili arasında büyüyen tartışmanın ortasına Hayme Ana'nın da gelmesi ile konu daha da büyüdü ve tartışmanın dozu arttı. Oğlu Sungur Tekin'in yaralanması ile yıkılan Hayme Ana ne yapacağını bilemez halde kaldı. Tüm iplerin kopmasına neden olacak bu olaylardan sonra Süleyman Şah'ın neler yapacağı merak ediliyor.

GÜNDOĞDU REST ÇEKİYOR

Uzun süredir Süleyman Şah'ın çocukları arasında yaşanan tartışmalar giderek arttı ve artık ipler iyice gerildi. Kardeşi ile tartışan Gündoğdu annesi Hayme Ana'ya rest çekti. Toyun toplanmasını isteyen Gündoğdu beylik seçimi yapımasını istediğini de söyledi. Hayme Ana artık yapacak hiçbir şeyi olmadığı için bu isteği kabul etmek zorunda kaldı. Gündoğdu'nun bu isteğinin asıl nedeni ise hem Kayılar Bey'i seçileceğine inanması ve bu şekilde Ertuğrul'u durdurabileceğiydi, bunun yanı sıra obayı da tüm düşmanlardan ve tehlikelerden koruyabileceği inancıydı. Gündoğdu gibi Ertuğrul'da Kayılar Bey'i olmak için adaylığını koydu. Diriliş Ertuğrul 62. bölüm fragmanının ardından izleyicilerin heyecanlı bekleyişi ise sürüyor.

ERTUĞRUL GİDİYOR

Yapılan gergin bir seçimin ardından Toy'un yeni Kayı Beyi Gündoğdu oldu. Bu durumu kendine yediremeyen Ertuğrul ise artık burada kalamayacağını belirterek ayrılmak istediğini söyledi. Kendisine inanan insanlarla birlikte Bizans sınırına gideceğini söyleyen Ertuğrul Hayme Ana'nın tüm çabalarına rağmen Toy'dan ayrıldı. Önceki bölümlerde ise işin bu noktaya gelmesine birçok şey neden oldu.  Ertuğrul, Noyan'ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek'in oyununu bozmuş ve Noyan'ı öldürmemişti. Turgut'un öldürmesine de izin vermeyen Ertuğrul bu davranışları ile Turgut sinirlenerek obadan ayrıldı. Fakat Ertuğrul'un kafasında Noyan ve Saadetin Köpek işbirliğini ortaya çıkartmak vardı. Saadetin Köpek ise bu durumu öğrendikten sonra telaşa kapıldı. Obada bir yandan Gökçe ve Tuğtekin için yas sürüyordu. Tuğtekin'in yerine geçecek adaylar için ise çalışmalar başladı Artuk ve Akça Bey arasında bir seçim yapıldı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 62. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: diriliştrtdiriliş ertuğrul