10 Temmuz 2018 12:44 | Son Güncelleme: 10 Temmuz 2018 12:50

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan ilk açıklama geldi

Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanı Yardımcısı seçilen Fuat Oktay Twitter hesabından göreve getirilmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan ilk açıklama geldi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, devlet ve millet için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da azim ve gayretle görev yapacağını belirtti.

''ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN''

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanı Yardımcılığı görevine getirilmesine ilişkin sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan açıklamalarda bulundu.

Fuat Oktay, "Devletimiz ve milletimiz için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da görev yapma fırsatı veren Sayın Cumhurbaşkanımıza teveccühleri için şükranlarımı arz ederim. Daha fazla azim ve gayretle göreve devam edeceğimi belirtmek isterim. Allah yar ve yardımcımız olsun" değerlendirmesinde bulundu.

Fuat Oktay kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Kim Kimdir09 Temmuz 2018 22:32Fuat Oktay kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Cumhurbaşkanı Erdoğan bu akşam saat 21.00'de yeni kabineyi açıklayacak. Yeni kabinede yer alacağı konuşulan isimle ilgili Fuat Oktay kimdir sorusu merak ediliyor. Fuat Oktay kaç yaşında ve nereli sorusunun cevabı Ajanshaber.com'da.


Kaynak: Ajanslar

Etiketler: Fuat oktay