19 Ekim 2016 13:16 | Son Güncelleme: 19 Ekim 2016 13:16

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 44. Bölüm fragmanında İlyas zor durumda

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 44. bölüm fragmanında İlyas Gülmezler çetesi tarafından kaçırılınca işler iyice karışıyor. Yeni bölüm de artık sadece İlyas değil tüm masa üyeleri zor durumda kalacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 44. Bölüm fragmanında İlyas zor durumda

Aksiyonu yüksek dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 44. bölüm fragmanında İlyas'ın kaçırılması herkesi harekete geçiriyor. EDHO'da heyecan hiç düşmezken Gülmezler çetesi İlyas'ı kaçırdıktan sonra masadaki herkesi tehdit ediyor. Hararetli ve fırtınalı bir bölüm ile ekrana gelen dizide ortaya yeni çıkan bu çetenin nelere yapacağı ise kimse tarafından kestirilemiyor. Giderek daha da karışan işlerin Hızır'ı ve ailesini etkilemesi ise kaçınılmaz oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında artık Hızır devlet tarafından düşman haline geliyor. Alparslan ile hesabı henüz bitmeyen Hızır, Alparslan'ın dayısının tarafından da tehdit ediliyor.

İLYAS ZORDA KALIYOR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 44. bölüm fragmanında bir sokak çetesi tarafından kaçırılan İlyas zor durumda kalıyor. Çetenin arabayı durdurarak İlyası zincirleyip kaçırmasının ardından tüm masa üyeleri için yeni bir tehdit oluşuyor. Alparslan'ın dayısı olan Davut ise Hızır'ın Alparslan'a zarar vermesini önlemek için olayların içine giriyor ve masa üyelerinin tek tek tehdit ediyor. Bundan sonra olayların akışının çok farklı olacağını söyleyen Davut yeni planlar peşinde koşuyor.

ÜNAL BU KEZ KORKUYOR

Yeraltı dünyasının liderlerinden biri olan Ünal ise aslana av olmadan kurtulmanın niyetindedir. Üstelik bu kez planları alt üst olmuştur. Bundan sonra devlet tehdidi ile başbaşa kalan Ünal olacaklardan korkmaktadır. Yeni bölüm fragmanında Ünal Ceylan ile konuşmaya gitmiştir. Bu konuşmanın olayların seyrini nasıl değiştireceği ise yeni bölümün ardından ortaya çıkacak. Soluksuz devam eden EDHO'da Alparslan ise olacakları bilmesine rağmen hiçbir yere gitmemiştir. İstihbaratın başında olduğunun öğrenilmesinin ardından peşinde ölümle gezen Alparslan için son ise Hızır tarafından hazırlanacaktır. Reytinglerde zirveden inmeyen dizinin son bölümünde Hayriye Ana'nın olanlara gücü kalmamıştır. Meryem ise hem Ceylan'a karşı duracak hem de aileyi bir arada tutmak için çabalayacaktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölüm fragmanında şok edici gelişmeler yaşanıyorDizi12 Ekim 2016 12:46Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölüm fragmanında şok edici gelişmeler yaşanıyorAtv'nin rekortmen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında şok edici gelişmeler tüm hızıyla devam ediyor. EDHO da Hızır yaptıklarından sonra Alparslan'ın biletini kesmek için hazırlanıyor.


EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 44. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: yeni bölümedhoeşkiya dünyaya hükümdar olmaz