19 Ekim 2016 20:20 | Son Güncelleme: 20 Ekim 2016 13:59

Zuhal Topal'la 19 Ekim'de Popstar Bayhan Hanife aşkı gelişecek

Popstar Bayhan ile Zuhal Topal'la izdivaç'ın gelin adayı Hanife arasında yoksa yeni bir aşk mı filizlenecek?

Zuhal Topal'la 19 Ekim'de Popstar Bayhan Hanife aşkı gelişecek

Popstar Bayhan Gürhan Hanife aşkı mı doğacak? hakkında ortaya atılan iddialar doğrulandı. Ünlü isim izdivaç programında bulunan bir adaya talip olacak ve stüdyoya girecek. Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la izdivaç'a katılacak olan ünlü ismin kime aday olduğu da merak konusu. Bir çok kişi de yeni albüm yapacak diye mi piyasa yapıyor diye sosyal medyada iddialar ortaya atarken, kime talip olduğu da merak konusu oldu. Skandal olayların gün gün yaşandığı evlendirme programına katılacak olan ismin, reytinglerde oynama sağlayacağı da belirtildi. Henüz 23 yaşında iken katıldığı yarışmada en fazla oyu alan ve finale katılan ismin adının cinayete karıştığı da o dönemde açıklanmıştı.

BAYHAN İZDİVAÇ'TA

Programın başından beri tanıtım jenerikleri gümbür gümbür dönerken, Bayhan'ın ismi bundan sonra Hanife ile anılacağa benzemekte. İsmi ilk günden beri saklanan gelin adayının isminin Hanife olması ve ünlü ismin kendisini tanıma isteği herkesi heyecanlandırdı.

Bayhan Medya22 Kasım 2014 14:31Bayhan "Deniz Seki'yle konuşacaklarımız var"Cezaevinde yattığı için Popstar yarışmasında Deniz Seki'nin ağır eleştirilerine maruz kalan Bayhan, tutuklanan Deniz Seki'yi ziyaret edeceğini söyledi.

 

HALA EVİ YOK

''Popstar yarışmasında 2003 yılı itibari ile değişik tarzı ile damgasını vuran Bayhan, o dönemde hapis cezası yattığı ve adının da cinayete karıştığı iddiaları üzerine zor günler geçirmişti. Hala bir evi bile olmadığını o dönemde katıldığı programda açıklamıştı.  İşte o kareler;

Trafik kazası geçirdim. Allah yardım etti, kurtuldum. Sosyal medyada benim için 'öldü' yazanlar oldu. 10 yıl önceki imkanlar çok farklıydı. Mümkün olduğunca kaliteye doğru yükseliyor her şey. Şöhretin o tatlı ve parlak rüzgarına kapılıp özlerini kaybetmesinler. Karşılarına çıkan imkanları iyi değerlendirsinler. 2003 Kasım'da başladık 2004 Şubat'a kadar devam etti yarışma. Keşke yapsaydım dediğim şeyler, yapmasaydım dediğim şeylerden çok daha fazla.Bazı fırsatları çok daha iyi değerlendirebilirdim. Gereksiz yere önüme duvarlar ördüm.Ben geri dönüyorum. Müziği içimden gelerek yapmaya çalışıyorum. 35 yaşındayım. En son aşık olduğumda 15 yaşındaydım. Hayatım boyunca çalıştım. Seyyar satıcılık yaptım, hammallık yaptım. Çeşitli işlerde çalıştım. Bir dönem gayrimenkul danışmanlığı yaptım. Ticaret yapmaya çalıştım.Hala kendime bir ev almadım. Çok şükür her şey yolunda. doğru bir ekibim, menajerim var.Her şeye sıfırdan başladım.

KIRGINLIĞIM YOK

Cezaevine girdiğin için senden Popstar olmaz' demişti Deniz Seki. Kim olsa benim yerimde kırılırdı. Deniz Hanım da o zamanki Deniz Hanım değil. Her insan hata yapmıştır. Onu geçmişte yaptığı hatalardan dolayı yargılamamak gerekiyor. Toplumsal olarak düşünmemiz gerekiyor.

Deniz Hanım'ı ziyaret edeceğim. Çünkü bize birbirimizi tanıma fırsatı vermediler. Bu ziyareti gizli tutmak istiyorum. Bir dokunuş ummadığımız bir yarayı kapatabilir. Manevi olarak birbirimize destek olabiliriz. Konuştuklarımız aramızda kalır. Kendisi takdir ederse sizinle paylaşır.''

Ben onun çok iyi bir insan olduğunu biliyorum. İyi insan iyi müzisyendir. Bu kadar güzel eserler yapan bir insan kötü olamaz. Geçmişi her türlü kapattım. Benim ona gönül kırgınlığım yok.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: bayhanhanifepopstar bayhanzuhal topal


  • fatemeh Akbari - Hanife ve Bayhan Sonsuz Olmali

    1 1