05 Haziran 2018 20:06 | Son Güncelleme: 05 Haziran 2018 20:23

Başbakan Yıldırım'dan bedelli askerlik açıklaması geldi!

Başbakan Binali Yıldırım bedelli askerlikle ilgili kritik açıklamalar yaptı. Yıldırım, 24 Haziran'daki seçimlerin ardından bedelli konusunun değerlendirileceğini söyledi.

Başbakan Yıldırım'dan bedelli askerlik açıklaması geldi!

Başbakan Yıldırım bedelli askerlik konusuyla ilgili olarak ''Biz hükümet olarak, yönetim olarak buna bir çare bulmak mecburiyetindeyiz. İnşallah seçimden sonra ele alacağımız en önemli konulardan biri bu olacak. Çünkü askerlik olmayınca kız vermiyorlar, evlenmen zor oluyor, iş kurman zor oluyor, hayata tutunman zor oluyor. Boşlukta bekliyorsun. Bunu yapmaya hakkımız yok insanlarımıza" ifadelerini kullandı.

Her seçimde gündeme gelen bedelli konusunu, Bedelli Askerlik Platformu Başkanı değerlendirdiGündem04 Mayıs 2018 18:37Her seçimde gündeme gelen bedelli konusunu, Bedelli Askerlik Platformu Başkanı değerlendirdiCumhurbaşkanı Erdoğan erken seçim kararı aldıktan hemen sonra yine hem sosyal medya hem de siyasilerin önemli gündemi oldu. Ajanshaber.com olarak bedelli askerlik konusunu Bedelli Askerlik Platformu Başkanı Ferhat Doğan'la bir röportaj gerçekleştirdik.

 


Kaynak: Gündem

Etiketler: Bedelli askerlik