03 Haziran 2018 21:53 | Son Güncelleme: 03 Haziran 2018 21:56

Aziz Yıldırım'ın tahminleri tutmadı!

Fenerbahçe'de 20 yıl başkanlık yapan Aziz Yıldırım, bugün yapılan seçimde de başkan seçileceğinden emindi ancak kazanan Ali Koç oldu.

Aziz Yıldırım'ın tahminleri tutmadı!

Fenerbahçe'nin Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda, başkan Ali Koç oldu.

1998 yılından bugüne kadar sarı-lacivertli camiada başkanlık görevi yapan Aziz Yıldırım, girdiği son seçimi Ali Koç'a kaybetti.

SEÇİM TAHMİNİ TUTMADI
20 yıldır başkanlık yapan Aziz Yıldırım, bugünkü seçimi kazanacağından da çok emindi. Ancak seçimi Ali Koç kazandı ve Yıldırım'ın seçim tahmini tutmadı.

Seçim yaklaşırken katıldığı televizyon programlarında başkan olcağından emin konuşan Aziz Yıldırım, seçimden bir önceki gün eski başkanlardan Ali Şen'e de "Bir yere gittiğim yok ben buradayım" demişti.

Aziz Yıldırım stadı terk etti!Spor03 Haziran 2018 18:52Aziz Yıldırım stadı terk etti!Ülker Stadyumu'nda yapılan Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul'undan gelen ilk bilgilere göre Ali Koç açık ara önde, bu bilgiler sonrasında Aziz Yıldırım oy sayımı bitmeden stattan ayrıldı.

 

Fenerbahçe kongre üyeleri kulüpte kan değişimine giderek Ali Koç'u başkan seçti ve Aziz Yıldırım ilk kez katıldığı bir seçimi kaybetti.

Etiketler: Aziz Yıldırım