14 Ekim 2016 15:17 | Son Güncelleme: 14 Ekim 2016 15:23

Diriliş Ertuğrul yeni oyuncuları ile büyük yankı uyandıracak

Diriliş Ertuğrul yeni oyuncuları ile şimdiden adından söz ettiriyor. Aşkı Memnu dizisinin Bülent'i olarak bilinen Batuhan Karacakaya Diriliş Ertuğrul oyuncuları arasında yer aldı. Karacakaya dizide Ertuğrul'ıun kardeşi olacak.

Diriliş Ertuğrul yeni oyuncuları ile büyük yankı uyandıracak

Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul yeni oyuncuları ile ekrana dönüyor. Yeni sezona iddalı bir giriş yapacak olan Diriliş'in oyuncu kadrosu ise genişleyerek dikkatleri üzerine çekti. Bu sezon Diriliş Ertuğrul oyuncuları arasında Aşk-ı Memnu dizisinin küçük Bülent'i olarak tanınan Batuhan Karacakaya'da yer alıyor. 2008-2010 yılları arasında Aşk-ı Memnu'da yer alan Karacakaya şimdilerde 19 yaşında bir delikanlı olarak izleyici karşısına çıkacak. Küçük Bülent'in Diriliş'te Ertuğrul'un kardeşi Dündar'ı canlandıracağı belirtiliyor. Yeni sezon kadrosunu genişleten Diriliş'te halihazırda bulunan oyuncular arasında Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Didem Balçın, Burcu Kıratlı, Mehmet Çevik, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez,  Cavit Çetin Güner, Sezgin Erdemir, Serdar Gökhan gibi isimler yer alıyor.

DİRİLİŞ DEV KADROSU İLE GELİYOR

Birçok takipçisi olan Diriliş Ertuğrul yeni oyuncuları ile artık sezona daha güçlü giriyor. Kadronun yenilenen isimleri arasında Kürşat Alnıaçık, Osman Albayrak, Özlem Akınözü, Batuhan Karacakaya, Çağdaş Onur Öztürk, Cenk Kangöz, Erden Alkan, Elif Sümbül Sert, Fırat Topkorur, Gülçin Santırcıoğlu gibi iddalı oyuncular yer alıyor. Kara Ekmek dizisiyle ününe ün katan Gülçin Santırcıoğlu bu kez Diriliş'te izleyici karşısına çıkacak. Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümünde eğitim alan Santırcıoğlu Elveda Rumeli dizisi ile de ilgi görmüştü.

BÜLENT BÜYÜDÜ ERTUĞRUL'UN KARDEŞİ OLDU

Aşk-ı Memnu da Bülent Ziyagil'i canlandıran Batuhan Karacakaya ise artık büyüdü ve son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Vücut çalışması yaparak spora önem veren Karacakaya geçirdiği değişimle yeni sezonda Ertuğrul'un kardeşi olarak izleyici karşısına çıkacak. Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul kadrosunda olan bir diğer güçlü isim ise tiyatrocu Kürşat Alnıaçık oldu. Daha önce Kayıp, Medcezir, Azap Yolu ve Deli Yürek gibi dizilerde yer alan oyuncu bu sezon Diriliş'te olacak.

KAYILAR AHLAT'A YERLEŞİYOR

Yaklaşık on yeni oyuncunun katıldığı Diriliş Ertuğrul'da yaklaşık dört yüz Kayı ve Ertuğrul Ankara yakınlarına yerleşirken, bir diğer kısmı ise Ahlat'a yerleşecek. Geçtiğimiz sezonda savaşçılık kabiliyetleri ile ekranda yer alan Diriliş'te Kayılar bu sezon ticaret ile daha çok ilgilenecek ve bölgelerinde bulunan Hanlı Pazar'da bu kez ticaret konusunda mücadele verecekler. Senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yaptığı Diriliş Ertuğruş 26 Ekim Çarşamba günü izleyici ile buluşacak.

Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı nefes kesti!Dizi14 Ekim 2016 13:09Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı nefes kesti!TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 62. bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Yayınlandığı gün reytinglerden düşmeyen dizi 3. sezonda da herkesi ekrana kilitleyecek


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: diriliş ertuğrul yeni oyunculardirilişdiriliş ertuğrul oyuncuları