17 Nisan 2018 10:15 | Son Güncelleme: 17 Nisan 2018 11:28

ASELSAN intiharlarıyla ilgili flaş açıklama! "Her şey görüldüğü gibi değil"

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Görgün, 11 yılda 8 personelinin intihar ya da şüpheli ölüm haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

ASELSAN intiharlarıyla ilgili flaş açıklama! Her şey görüldüğü gibi değil

Türkiye'yi sarsan ASELSAN ölümleri ile ilgili önemli açıklama ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Görgün'den geldi. Görgün, dosyaların savcılıkta olduğunu belirtti.

İşte Güngör'ün yaptığı o açıklamalar

 
"Konu şu anda savcılıkta. İnceleniyor. Birkaç defa incelenmiş ama somut bir şey bulunamamış. Sonuçlarını hep beraber göreceğiz ama bakın şöyle bir örnek de var. Mesela intihar edenlerden biri seneler önce ASELSAN’da çalışmış. Ayrıldıktan 7-8 sene sonra intihar etmiş. Ama haberler ASELSAN personeli diye çıktı. Her şey basında göründüğü gibi değil ama dosyalar savcılıkta. "
 
" Negatif her haber, hele de bu tür haberler, aidiyet duygusunun olduğu her yerde insanları demoralize eder tabii ama bizim mühendislerimiz işlerine konsantre şekilde ve çok yoğun çalışmaya devam ediyorlar."

ASELSAN mühendisinin sır ölümüyle ilgili şok ifadeler!Gündem02 Nisan 2018 11:34ASELSAN mühendisinin sır ölümüyle ilgili şok ifadeler!ASELSAN mühendisi Hüseyin Başbilen'in 2006'da aracında ölü bulunması ile ilgili yürütülen soruşturmada şok ifadeler ortaya çıktı.

 


Kaynak: Ajanslar

Etiketler: cinayetintiharASELSAN