19 Ekim 2016 14:45 | Son Güncelleme: 19 Ekim 2016 18:17

Alaattin Çakıcı: Pensilvanya'da FETÖ'yü toprağa gömerler

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a mektup yazan Alaattin Çakıcı, Fethullah Gülen için ABD'den talepte bulunulmamasını isteyerek 'Bu aziz milletin içerisinde öyle fedailer var ki FETÖ'yü bu ülkeye getiremezler ama Pensilvanya'da FETÖ'yü toprağa gömerler' dedi.

Alaattin Çakıcı: Pensilvanya'da FETÖ'yü toprağa gömerler

Yer altı dünyasının tanınan isimlerinden Alaattin Çakıcı, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a FETÖ elebaşı Gülen ile ilgili mektup yazdı.

'FETÖ'NÜN İLLUMİNATİ İLE BAĞLANTISI VAR'

Çakıcı mektubunda, "Bu şerefsiz FETÖ için lütfen ABD'ye bir daha talepte bulunmayın. Bu milletin içerisindeki fedailer onu ve onun üst düzey yöneticilerini yok etmesini bilir. Yok edenler, bedenlerini de feda ederler" dedi. FETÖ'nün 'İlluminati' bağlantılı olduğunu ileri süren Çakıcı, mektubunda "Bu aziz milletin içerisinde öyle fedailer var ki FETÖ'yü belki bu ülkeye getiremezler ama onu Pensilvanya'da toprağa gömerler. Kendileri de bu kutlu dava için orada seve seve ölürler. Dünyanın neresinde üst düzey FETÖ üyesi var olursa olsun istenildikten sonra hepsi bulunmuş oldukları ülkelerde toprağa gömülür. Millete hizmetin mükafatı devlet katında değil Allah katındadır" ifadelerini kullandı.

Etiketler: Fetullah GülenAlaatin ÇakıcıBekir BozdağAdalet BakanlığıFETÖ