17 Ekim 2016 09:43 | Son Güncelleme: 17 Ekim 2016 09:44

Advooat resti çekti!

F.Bahçe Teknik Direktörü Advocaat maç sonrası şok açıklamalar yaptı.

Advooat resti çekti!

Hollandalı hoca, "Hayal kırıklığına uğratacak bir skor. Neyin yanlış olduğunu bulmalısınız. Bu konuyla ilgili fikirlerim var ama bunu içeride konuşmak doğru olur. Böyle devam edemez" dedi. Van Persie ile ilgili Hollandalı teknik adam, "Takım halinde berabere kaldık. İlk yarıda iyiydik. İkinci gol gelmedi. Rakip kontratak arıyordu. Gerçek bir kontratak golüyle beraberliği sağladılar. Yediğimiz golde de birileri uyuyordu. Çok ucuz bir gol yedik" diye konuştu.

"EMENİKE UMURUMDA DEĞİL"

M. United maç ile ilgili görüşleri sorulan Advocaat, "Şu anda Manchester United maçını konuşacak bir modda değilim" dedi.

"KULÜBÜMÜZ DAHA İYİSİNİ BULABİLİRSE"

Advocaat basın toplantısında ise olay bir açıklama yaptı: "Bazı oyuncularımın gelişebileceğini, bazılarının ise gelişemeyeceğini düşünüyorum. Bazen öyle bir noktadasındır ki, Real Madrid için iyisindir ancak F.Bahçe için iyi değilsindir. Aralarda Hollanda'ya gitmeye devam edeceğim. Kontratımda yazılı olmasa gitme izni vermezlerdi. Yine aynısını yapacağım. Daha önceden ayarlanmış bazı hastane randevularım vardı. Kulübümüz daha iyisini bulabilirse, bunu yarın yapıp onunla devam edebilirler."

Emenike'nin oyundan çıkarken Aatif'in elini sıkmaması ile ilgili Advocaat şöyle dedi: "Ne yaptığı umurumda bile değil."


Kaynak: Fotomaç

Etiketler: emenikeistifafenerbahçeadvocaat