01 Temmuz 2018 08:13 | Son Güncelleme: 01 Temmuz 2018 08:41

Adil Öksüz'ü arayan ekibin müdürünün ihaneti ortaya çıktı

15 Temmuz'da düzenlenen kanlı darbe girişiminden sonra örgütün üst düzey isimlerinden olduğu belirlenen Adil Öksüz'ü yakalamak için üst üste birçok operasyon düzenlendi.

Adil Öksüz'ü arayan ekibin müdürünün ihaneti ortaya çıktı

15 Temmuz'da düzenlenen kanlı darbe girişiminden sonra örgütün üst düzey isimlerinden olduğu belirlenen Adil Öksüz'ü yakalamak için üst üste birçok operasyon düzenlendi.

Operasyonlardan sonuç alınamamasının nedeni şimdi daha iyi belli oldu.

Adil Öksüz'ü yakalamak için kurulan ekibin başıdaki isim FETÖ üyeliğinden tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ELİNDEN GELENİ YAPTI

Örgütün mahrem yapılanmasına yönelik yapılan soruşturmalarda örgütle bağlantısı tespit edilen Sakarya Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ercan Özoğluöz'ün Adil Öksüz'ün yakalanmaması için elinden geleni yaptığı belirlendi.

Adil Öksüz'ü arayan ekibin müdürü ve komiseri FETÖ'den tutuklandı!Gündem29 Haziran 2018 12:25Adil Öksüz'ü arayan ekibin müdürü ve komiseri FETÖ'den tutuklandı!15 Temmuz'un ardından bulunamayan Adil Öksüz için özel ekip kurulmuştu. Öksüz'ün yakalanması için oluşturulan özel ekibin başında bulunan polis müdürü ve komiser tutuklandı.

320 BOŞ OPERASYON

Akşam'ın haberine göre; Adil Öksüz'e yönelik 320 boş operasyon düzenleyen Özoğluöz, Öksüz'ün İstanbul'da olduğuna dair gelen istihbaratı da gerekli birimlerle paylaşmadı.


Kaynak: Ajanslar

Etiketler: Ercan Özoğluöz'Adil Öksüz