30 Nisan 2018 12:16 | Son Güncelleme: 30 Nisan 2018 12:23

"Abidik gubidik işlerden vazgeçmek lazım"

15 transfer vekil hakkında Bahçeli Kılıçdaroğlu'na "Abidik gubidik işleri bırak." dedi.

Abidik gubidik işlerden vazgeçmek lazım

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun İYİ Parti'ye giden 15 vekil partiye dönecek açıklaması soruldu.

Kılıçdaroğlu'nun 15 vekili göndererek hata yaptığının altını çizen MHP lideri, "Böyle Abidik gubidik işlerden vazgeçmek lazım." dedi.

"HATASINDAN VAZGEÇTİ"
Bahçeli şöyle konuştu: "Yapmış olduğu hatada vazgeçmiş demektir. 15 vekil kendi partisine yuvalarına dönmelerinde yarar var. Böyle Abidik gubidik işlerden vazgeçmek lazım."

ABDULLAH GÜL'ÜN "ADAY OLMUYORUM" AÇIKLAMASI
Bahçeli, Abdullah Gül'ün aday olmuyorum açıklaması ile ilgili ise şu ifadeleri kullandı: "Kardeşlik hukuku adı konmadan yerini aldı. Keşke kardeşliği de sözlerinin arasına katarak konuşsaydı. daha anlamıl olurdu."

Cumhur İttifakına seçimden sonra da devam: 5 yıllık protokolGündem30 Nisan 2018 08:23Cumhur İttifakına seçimden sonra da devam: 5 yıllık protokolCumhur ittifakı için Millî Mutabakat Komisyonu’nun hazırlayacağı protokolde, ittifakın seçim sonrasında da devam edeceği belirtilecek.

 


Kaynak: ajanslar

Etiketler: CHP15 milletvekiliKemal KılıçdaroğluDevlet BahçeliMHP