12 Haziran 2017 07:51 | Son Güncelleme: 12 Haziran 2017 07:53

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki çalışmalar başladı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki bakım onarım çalışmaları bugün itibarıyla başladı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki çalışmalar başladı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki bakım onarım çalışmaları bugün itibarıyla başladı.

Çalışmalar kapsamında, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün asfalt, yalıtım ve genleşme derzleri olmak üzere üstyapısı yenilenecek.

Köprüde 36 bin 86 metrekarelik ana açıklıkta ve 14 bin 580 metrekarelik alanda yüzey yenilemesi yapılacak çalışmalar kapsamında, Asya yakasından Avrupa yakasına geçişteki 2 şerit trafiğe kapatılırken, trafik akışı, karşı yönden alınan ek şerit ile 2'şer gidiş ve geliş olacak şekilde düzenlendi.

Köprüdeki bakım onarım çalışmalarının 82 kişilik ekiple 3 vardiya halinde 7 gün 24 saat çalışılarak 31 Ağustos'ta tamamlanacağı öğrenildi.

Etiketler: şehitlerçalışmalar15 temmuzköprü


  • G.Osman PAŞAOĞLU - Bugün bu çalışma yüzünden Metrobüs ile köprüyü geçmek zorunda kaldım. Köprü öncesi kapatılan şeritlerde 1 kişi dahi çalışmıyor. Sol şeritler kapatılıp sağ şeride yönlendirilmiş. Yol önce 2 şeride sonra tek şeride düşürülmüş. Ek şerit verir gibi yapmışlar. Beylerbeyi katılımı ile 2 şerit gibi karman çorman bir sistemsizlik ile başarısız bir uygulama yapılmış. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; 15 temmuzda köprüyü kapatan hainlerle, ek şerit uygulamasını iptal eden son 2 aydır gereksiz SGS için hayatımızı perişan edenlerin, keyfe keder yol daraltanların ve bugün bu saçmalığa emeği geçenlerin Hiçbir Farkları Yok.. Sonrasında da azıcık helal kavramına inançları varsa; evlerine götürdükleri rızkın küfür yememiş ve helal olması için işgal ettikleri makamlardan derhal istifa etmeleri gerekmektedir. Bu memlekette anasından helal süt emmiş Anadolu çocuklarının karar ve icra makamlarına gelmeleri şarttır...

    0 0