19 Ekim 2016 00:40 | Son Güncelleme: 19 Ekim 2016 00:40

ATV Karavan programı için geri sayım başladı başvuru formu yayınlandı

ATV Paravan programı için geri sayım başladı. Yemek programının ne zaman başlayacağı çok merak ediliyor. Karavan başvurusu yapma işlemi de ATV resmi sayfasında olacak

ATV Karavan programı için geri sayım başladı başvuru formu yayınlandı

ATV Karavan programı yakında startını alacak. Yemek programlarının en yenisi en tazesi olarak kabul edilen yarışma için, başvuru şartları ve koşullarının belirlendiği yarışma için tüm detaylar haberimizde olacak. Kadınlar ve erkeklerin karşılıklı yarışacağı yemek yarışması içerisinde birbirinden farklı tarza prosedür bulunmakta iken başvuru yapılması için gereken koşullar da sizinle. Sadece yemek yapmayı bilmekten geçmeyen yarışma da 5 kadın ve 5 erkek kıyasıya yarışacak. Ekim ayında başlayacağı belirtilen programın önümüzdeki hafta başlaması bekleniyor.

ATV KARAVAN PROGRAMI

5 kadın ve 5 erkeğin kıyasıya yarışacağı Karavan programında büyük ödül için adeta ter dökülecek. Özel olarak hazırlanmış karavanlarda süregelecek olan yarışma da yarışmacılar en başarılı oldukları kategoride hünerlerini gösterecek.

Birbirinden iddalı 10 yarışmacının kıyasıya mücadelesi, ATV wkranlarında hafta içi her gün yayınlanacak. 

SUNUCUSU BELLİ OLDU

Yapımcılığını D&D MEDYA/ Yakup Delikara ve Hümeyra Daşdan tarafından hazırlanan programın sunucusunun kim olacağı çok merak ediliyorken, Didem Uğurlu tarafından sunulacağı da son dakika açıklandı. 

PARAVAN PROGRAMI BAŞVURUSU YAPILMAYA BAŞLADI

Yepyeni leziz kokuların karavanlarda dolasacağı yemek programı için başvurular başladı.  Kanalın adresinden başvuru yapabileceksiniz. ATV resmi internet sayfasına girip, yarışma için başvuru da bulunabilirsiniz. 

ATV'DE BİR İLK

Kanallarda çok izlenilen yemek programlarına ek olarak ATV ekranlarında başlayacak olan yarışma çok ilgi görmeye başlamışken, Karavan programı ATV ekranlarında ilk yemek programı olacak. Fragmanı yayınlanan yarşmaya başvuru yapabilirsiniz


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: karavan programıatv karavankaravan başvuru


  • Erol Altun - Şimdi den ilgi odağım oldu karavan yarışması

    0 0